سایر کاربران از این موارد نیز بازدید کرده اند : # تجهیزات آشپزخانه صنعتی # ترولی # ماشین ظرفشویی صنعتی # یخساز # چربی گیر رستوران

دیگ و پلو پز صنعتی

دیگ و پلو پز صنعتی

دیگ صنعتی آشپزخانه و پلوپز صنعتی ؛ پلو پز رستوران

 پلو پز صنعتی با ظرفیت های 50 تا 500 کیلوگرم

ویژگی های دیگ و پلو پز صنعتی :

دارای گارانتی

دارای استاندارد های روز اروپا

بدنه تمام استیل

سیستم گرمایش برقی / گازی / ترکیبی

دیگ و پلو پز صنعتی جهت کاهش اتلاف انرژی و افزایش کارایی آشپزخانه میگردد . این دیگ ها دارای بدنه کامل مقاوم ضد باکتری و قابل شستشو میباشند .

دیگ و پلو پز صنعتی

دیگ برنج:

جهت پخت صنعتی برنج در تعداد بالا باید از دیگ های صنعتی استفاده کنید، این دیگ های صنعتی چلو پز در ابعاد و شکل های مختلفی ساخته می شوند . ناب زیست مفتخر است تنها شرکتی می باشد که برای ظرفیتهای بالای 350 نفر نیز می تواند دیگ های چلو پز تولید کند.
نحوه عملکرد دیگ چلو پز به صورت پخت با بخار می باشد یعنی دیگر نیازی به روغن جهت پخت نیست و در تولید این نوع دیگ صنعتی علاوه بر صرفه جویی در انرژی، جهت حفظ محیط زیست نیز تلاش شده است و بدون هیچگونه آلایندگی در محیط آشپزخانه صنعتی کاربران و آشپزان گرامی می توانند غذای خود را برای ارائه به مشتری آماده کنند.

دیگ صنعتی این شرکت در ابعاد استاندارد 150 لیتری، 250 لیتری، 400 لیتری تولید می شود که در صورت  سفارش مشتری در ابعاد دیگر نیز قابل ارائه است.
نحوه ساخت دیگ های چلوپز صنعتی با ابعاد استاندارد توسط ماشین های پرس انجام می شود ولی ابعاد درخواستی توسط دست درست می شود  که استحکام دیگ بالاتر و قیمت بالاتری نیز دارند.
دهانه خروجی دیگ های صنعتی یا شیر تخلیه  بسته به ظرفیت دیگ طراحی شده اند و معمولا در 3 سایز 63 و 76 و 101  سانتیمتری درست شده اند تماما از جنس استیل 304 نگیر می باشد.
این دیگ های صنعتی معمولا گازی هستند ولی دیگ صنعتی برقی و دیگ صنعتی روغنی هم تولید می شود.
بیشترین توان گرمایی دیگ های صنعتی این شرکت 1300 درجه می باشد و جزو بهترین جنس ها و پرسهای استیل و پروفیل می باشد که با ضمانت به شما عزیزان ارائه می گردد.
در مورد جداره های بدنه و درب دیگ های صنعتی نیز باید عرض شود با توجه به تبلیغات گسترده ایی که در  این مورد می شود در این زمینه این شرکت جزو بهترین و قدیمی ترین شرکتهای استیل کار است و همانطور که مستحضرید با نحوه محاسباتی که به صورت عموم رایج است چهار جداره می باشد.
در بدنه دیگ از عایق فشرده برا جلوگیری از هدر رفتن انرژی استفاده شده است، درب دیگ دو جداره تمام پرسی می باشد و همچنین این نکته مهم در این دیگ که محفظه دیگ تمام از استیل 304 نگیر یا ضخامت 2/5  میلیمتر و استفاده از 7 سانتیمتر عایق حرارتی در جداره های جانبی دیگ همراه با لولای کاملا استیل و 7 سانتیمتر عایق حرارتی در بخش آتشخانه و در انتها در مورد لاستیک آب بندی مخصوص صنایع غذایی و مقاوم تا 120 درجه در برابر گرما باعث شده است دیگ های صنعتی شرکت تجهیز گستر در تمام ایران زبانزد باشند.
عایق های به کار رفته در بدنه دیگ تماما عایق فشرده بوده تا باعث بزرگ شدن دیک بیش از اندازه نشود و این دیگ صنعتی مجهز به سوپاپ خروجی بخار و سوپاپ ایمنی و گیج فشار می باشد که باعث می شود دیگ های چلوپز صنعتی شرکت تجهیز گستر هم از لحاظ زیبایی و هم از لحاظ کارایی و اطمینان رضایت مشتریان را جلب کنند.
زمان پخت شاید به جرات بتوان گفت با توجه به تکنولوژی این شرکت در تولید دیگ صنعتی کمترین زمان در تمام ایران است و قابلیت چندین بار پخت در یک تایم کاری را دارا می باشد.
که به طور استانداردهایی که براساس آزمون و خطا بدست آورده ایم برای هر 250 نفر 90 دقیقه زمان نیاز است تا برنج آماده شود و در هر تایم کاری بین 2-4 بار امکان پخت مجدد برنج وجود دارد.
دیگ های چلوپز صنعتی به دو شکل استوانه ایی و مکعبی می باشند که بر اساس سلیقه و انتخاب مشتری طراحی شده اند.

مزایا و ویژگی های دیگ پلو پز صنعتی ناب زیست

1 - دارای گارانتی
2 - دارای استاندارد های روز اروپا
3 - پلو پز صنعتی با ظرفیت های 50 تا 500 نفر
4 - بدنه تمام استینلس استیل 304 نگیر و پایه ها از جنس پروفیل
5 - سیستم گرمایش برقی / گازی / ترکیبی
6 - دیگ و پلو پز صنعتی جهت کاهش اتلاف انرژی و افزایش کارایی آشپزخانه می گردد . این دیگ ها دارای بدنه کامل مقاوم ضد باکتری و قابل شستشو می باشند .
7 - تولید دیگ پلوپز صنعتی با ظرفیت 20 کیلوگرم - تولید دیگ پلوپز صنعتی با ظرفیت 30 کیلوگرم - تولید دیگ پلوپز صنعتی با ظرفیت 40 کیلوگرم - تولید دیگ پلوپز صنعتی با ظرفیت 50 کیلوگرم برنج ایرانی
8 -  محفظه پخت پرسی به ضخامت 2/5 میلیمتر
9 - عایق پشم سرامیک برای جلوگیری از اتلاف انرژی و کاهش تبادل گرمایی با محیط و کاهش دمای محیط تا 50 درصد
10 -  شعله مستقیم توسط برنرهای خطی استنلس استیل با فشار کار پایین و 4 عدد شعله یا همان برنر ایتالیایی با مصرف بهینه
11 -  مصرف بهینه گاز و برنج در دیگ صنعتی پلوپز
12 -  دارای سیستم ترموستاتیک با سیستم ترموکوبل و جرقه زن پیزو الکتریک جهت کارکرد سیستم  گازی در حالت سهل و امن
13 -  درب دو جداره با نوار آب بندی سیلیکونی کاملا مطابق با استاندارهای بهداشت غذائی دنیا
14 -  سوپاپ درب دیگ صنعتی جهت خروج بخار داخل دیگ پلوپز صنعتی
15 - کاهش نیروی انسانی تا حدود 60 درصد و مصرف بهینه انرژی در حدود 10 درصد نسبت به محصولات مشابه
16 - دارای آبکش پرسی در داخل دیگ صنعتی که موجب عدم نیاز به آبکش کردن و خارج کردن برنج از محفظه پخت در  کل سیکل می باشد.
17 - عدم مصرف روغن و پرت برنج به دلیل عدم تشکیل نه دیگ چلوپز و ضایعات دور ریز
18 - قابلیت کار با گاز شهری و گاز مایع
19 - مجهز به گیره های در پلاستیکی که جهت استفاده در دماهای بالا درست شده اند.
20 - مجهز به پایه های استیل با قابلیت تنظیم ارتفاع دیگ پلوپز

مطالب مهم :

ترولی

گرمخانه رستوران

یخساز

ماشین ظرفشویی صنعتی

2015:06:27
نوسازی
call
ارتباط با کارشناسان ناب زیست
021-8872-1092
0912-871-46-70
0912-426-57-50