سایر کاربران از این موارد نیز بازدید کرده اند : # تجهیزات آشپزخانه صنعتی # ترولی # ماشین ظرفشویی صنعتی # یخساز # چربی گیر رستوران

دیگ و پلوپز صنعتی

دیگ و پلوپز صنعتی

از دیگ و پلوپز صنعتی برای پخت انواع برنج در مقدارهای بسیار زیاد استفاده می شود. این دیگ ها در شکل ها و سایزهای مختلفی وجود دارند و شرکت های زیادی آنها را تولید می کنند. امروزه دیگ ها و پلوپز های صنعتی یکی از پرکاربرد ترین و پر استفاده ترین تجهیزات آشپزخانه های بزرگ و صنعتی می باشند که طرفداران و مشتریان زیادی نیز دارند.

شما با استفاده از دیگ و پلوپز صنعتی می توانید در مصرف انرژی، وقت، مواد مصرفی، هزینه های جانبی و نیروی انسانی خود صرفه جویی کنید. همچنین با استفاده از این دیگ های صنعتی زمان پخت برنج کاهش می یابد و راندمان و بازدهی کار شما افزایش پیدا می کند. برنج پخته شده با این دیگ ها بسیار باکیفیت، سالم و بهداشتی نیز می باشد.

دیگ صنعتی آشپزخانه و پلوپز صنعتی ؛ پلو پز رستوران

 پلو پز صنعتی با ظرفیت های 50 تا 500 کیلوگرم

ویژگی های دیگ و پلو پز صنعتی :

- دارای گارانتی

- دارای استاندارد های روز اروپا

- بدنه تمام استیل

- سیستم گرمایش برقی / گازی / ترکیبی

 -دیگ و پلو پز صنعتی جهت کاهش اتلاف انرژی و افزایش کارایی آشپزخانه استفاده می گردد.

- این دیگ ها دارای بدنه مقاوم، ضد باکتری و قابل شستشو می باشند، به همین دلیل آلودگی ها و باکتری ها به داخل دیگ نفوذ نمی کنند.

- با استفاده از این دیگ های صنعتی نیازی به جابه جا کردن چند مرحله ای برنج نیست.

- با استفاده از این دیگ ها و پلوپز ها نیازی به استفاده از یک قطره روغن نیست.

- فضای کمتری نسبت به دیگ های سنتی و قدیمی اشغال می کنند.

- در کمتر از 45 دقیقه می توان برای 250 نفر برنج طبخ کرد.

- این دیگ ها مجهز به شیر تخلیه و شیر مخصوص آبکشی برنج می باشند.

- بدنه این دیگ ها و پلوپز ها داغ نمی شوند، برای حرارت و دما عایق هستند و اغلب با پشم شیشه عایق می شوند.

دیگ و پلو پز صنعتی

دیگ برنج و پلو:

جهت پخت صنعتی برنج در تعداد بالا باید از دیگ های صنعتی استفاده کنید، این دیگ های صنعتی چلو پز در ابعاد و شکل های مختلفی ساخته می شوند . ناب زیست مفتخر است تنها شرکتی می باشد که برای ظرفیت های بالای 350 نفر نیز می تواند دیگ های چلو پز تولید کند و در دسترس عموم قرار دهد.

دیگ پلو پز

نحوه عملکرد دیگ چلو پز بسیار راحت است و به صورت پخت با بخار می باشد، یعنی دیگر نیازی به استفاده از ذره ای روغن جهت پخت نیست. در تولید این نوع دیگ صنعتی علاوه بر صرفه جویی در وقت و انرژی، جهت حفظ محیط زیست نیز تلاش شده است و بدون هیچگونه آلایندگی در محیط آشپزخانه صنعتی کاربران و آشپزان گرامی می توانند غذای خود را برای ارائه به مشتری آماده کنند. برنج پخته شده با این دیگ ها به شدت باکیفیت و خوش طعم می باشد.

دیگ صنعتی این شرکت در ابعاد استاندارد 150 لیتری، 250 لیتری، 400 لیتری تولید می شود که در صورت سفارش مشتری در ابعاد دیگر نیز قابل تولید و ارائه است.

نحوه ساخت دیگ های چلوپز صنعتی با ابعاد استاندارد توسط ماشین های پرس انجام می شود ولی ابعاد درخواستی توسط دست درست می شوند که استحکام دیگ بالاتر می رود و قیمت بالاتری نیز دارند.
دهانه خروجی دیگ های صنعتی یا شیر تخلیه  بسته به ظرفیت دیگ طراحی می شوند و معمولا در 3 سایز 63 و 76 و 101  سانتیمتری درست شده اند و تماما از جنس استیل 304 نگیر می باشد.
این دیگ های صنعتی معمولا گازی هستند ولی دیگ صنعتی برقی و دیگ صنعتی روغنی هم تولید می شود.

بیشترین توان گرمایی دیگ های صنعتی شرکت ناب زیست 1300 درجه می باشد و جزو بهترین جنس ها و پرس های استیل و پروفیل می باشد که با ضمانت به شما عزیزان ارائه می گردد.
در مورد جداره های بدنه و درب دیگ های صنعتی نیز باید عرض شود با توجه به تبلیغات گسترده ایی که در  این مورد می شود، در این زمینه این شرکت جزو بهترین و قدیمی ترین شرکت های استیل کار است و همانطور که مستحضرید با نحوه محاسباتی که به صورت عموم رایج است چهار جداره می باشد.
در بدنه دیگ از عایق فشرده برا جلوگیری از هدر رفتن انرژی استفاده شده است، درب دیگ دو جداره تمام پرسی می باشد و همچنین این نکته مهم در این دیگ که محفظه دیگ تمام از استیل 304 نگیر یا ضخامت 2/5  میلیمتر و استفاده از 7 سانتیمتر عایق حرارتی در جداره های جانبی دیگ همراه با لولای کاملا استیل و 7 سانتیمتر عایق حرارتی در بخش آتشخانه و در انتها در مورد لاستیک آب بندی مخصوص صنایع غذایی و مقاوم تا 120 درجه در برابر گرما باعث شده است دیگ های صنعتی شرکت تجهیز گستر در تمام ایران زبانزد باشند.

عایق های به کار رفته در بدنه دیگ تماما عایق فشرده بوده تا باعث بزرگ شدن بیش از اندازه دیگ نشود و این دیگ صنعتی مجهز به سوپاپ خروجی بخار و سوپاپ ایمنی و گیج فشار می باشد که باعث می شود دیگ های چلوپز صنعتی شرکت ناب زیست هم از لحاظ زیبایی و هم از لحاظ کارایی و اطمینان رضایت مشتریان را جلب کنند. عموما برای عایق بندی دیگ و دیواره های آن از پشم شیشه استفاده می شود.

زمان پخت شاید به جرات بتوان گفت با توجه به تکنولوژی این شرکت در تولید دیگ صنعتی کمترین زمان در تمام ایران است و قابلیت چندین بار پخت در یک تایم کاری را دارا می باشد.
به طور استانداردهایی که براساس آزمون و خطا بدست آورده ایم برای هر 250 نفر تقریبا 90 دقیقه زمان نیاز است تا برنج آماده شود و در هر تایم کاری بین 2 تا 4 بار امکان پخت مجدد برنج وجود دارد. کمترین زمان ممکن برای طبخ برنج 20 الی 30 دقیقه است و بیشترین زمان مورد نیاز 45 تا 90 دقیقه می باشد. زمان پخت برنج کاملا به تعداد نفراتی که قرار است برایشان برنج پخته شود، بستگی دارد. چیزی که مشخص و مشهود می باشد این است که این دیگ های صنعتی خیلی بیشتر و سریع تر نسبت به دیگ های سنتی و قدیمی، برنج را می پزند.

دیگ های چلوپز صنعتی به دو شکل استوانه ایی و مکعبی می باشند که بر اساس سلیقه و انتخاب مشتری طراحی شده اند. جنس این دیگ ها نیز از استیل ضد خش، آلومینیوم و پروفیل می باشد.

اجزای تشکیل دهنده دیگ و پلوپز صنعتی

دیگ و پلوپز صنعتی از چند قسمت مختلف تشکیل شده است. بدنه اصلی، آبکش تمام استیل، شیر تخلیه، درب دیگ و پایه های قابل تنظیم از اجزای اصلی تشکیل دهنده دیگ و پلوپز های صنعتی هستند.

بدنه اصلی اصولا دارای عایق حرارتی می باشد که این عایق از اتلاف انرژی و کاهش دما جلوگیری می کند.
آبکش تمام استیل باعث می شود هم شست و شوی دیگ راحت باشد و هم برنج در آن باقی نماند. همچنین باعث آبکشی راحت تر برنج می شود.
شیر تخلیه براساس سایز دیگ و پلوپز تعیین می شود و اغلب در 3 سایز 63، 76 و 101 میلی متری موجود می باشد.
پایه های دیگ برای راحتی بیشتر قابل تنظیم طراحی شده اند تا در صورت نیاز بتوان آنها را تنظیم و سپس استفاده کرد.

نحوه انتخاب دیگ و پلوپز صنعتی

برای انتخاب دیگ و پلوپز صنعتی مناسب باید تعداد نفرات را تعیین کنید. البته برای انتخاب دیگ باید به جنس و ضخامت ورقه های آن نیز توجه داشته باشید. اکثر شرکت ها و تولید کننده ها بر مبنای زیر دیگ های صنعتی را تولید می کنند و مشتریان نیز بر همین اساس آنها را انتخاب می کنند.

دیگ پلو پز

- جهت پخت برنج برای 50 تا 80 نفر معمولا به یک دیگ صنعتی 50 لیتری نیاز است.
- برای 120 تا 150 نفر معمولا دیگ 150 لیتری استفاده می شود.
- برای 200 تا 230 نفر دیگ 250 لیتری نیاز است.
- برای 300 تا 330 نفر دیگ و پلوپز صنعتی 350 لیتری مناسب است.
- برای 350 نفر به بالا باید از دیگ های صنعتی 400 لیتری استفاده کرد.

قیمت دیگ و پلوپز صنعتی

قیمت دیگ ها و پلوپز های صنعتی با توجه به سایز، جنس و متریال استفاده شده در تولید آنها متفاوت است. تولید کننده های زیادی وجود دارند که دیگ و پلوپز صنعتی تولید و روانه بازار می کنند، نام تولید کننده نیز در تعیین قیمت دیگ و پلوپز تاثیر دارد.

اکثر دیگ های صنعتی تولید شده در داخل از نظر استانداردهای ملی تاییده شده اند و آزمایش های مختلفی بر روی آنها انجام گرفته است. همچنین دارای کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسبی هستند.

شما ابتدا باید هدف خود را از خرید دیگ و پلوپز صنعتی مشخص کنید. سپس با توجه به محیط کار، سایزی که نیاز دارید، جنس دیگ و متریالی که در ساخت آن استفاده شده است، قیمت دیگ را استعلام کنید و سپس آن را خریداری نمایید.

مزایا و ویژگی های دیگ پلو پز صنعتی ناب زیست

1 - دارای گارانتی و خدمات پس از فروش
2 - دارای استاندارد های روز اروپا و استاندارد های ملی
3 - پلو پز صنعتی با ظرفیت های 50 تا 500 نفر
4 - بدنه تمام استینلس استیل 304 نگیر و پایه ها از جنس پروفیل
5 -  دارای سیستم گرمایش برقی / گازی / ترکیبی
6 - دیگ و پلو پز صنعتی جهت کاهش اتلاف انرژی و افزایش کارایی آشپزخانه می گردد . این دیگ ها دارای بدنه مقاوم در برابر باکتری و قابل شستشو می باشند .
7 - تولید دیگ پلوپز صنعتی با ظرفیت 20 کیلوگرم - تولید دیگ پلوپز صنعتی با ظرفیت 30 کیلوگرم - تولید دیگ پلوپز صنعتی با ظرفیت 40 کیلوگرم - تولید دیگ پلوپز صنعتی با ظرفیت 50 کیلوگرم برنج ایرانی
8 -  محفظه پخت پرسی به ضخامت 2/5 میلیمتر
9 - عایق پشم سرامیک برای جلوگیری از اتلاف انرژی و کاهش تبادل گرمایی با محیط و کاهش دمای محیط تا 50 درصد. همین عایق بودن باعث می شود تا گرما و داغی به سطح دیگ نفوذ نکند.
10 -  شعله مستقیم توسط برنرهای خطی استنلس استیل با فشار کار پایین و 4 عدد شعله یا همان برنر ایتالیایی با مصرف بهینه
11 -  مصرف بهینه گاز و برنج در دیگ صنعتی پلوپز
12 -  دارای سیستم ترموستاتیک با سیستم ترموکوبل و جرقه زن پیزو الکتریک جهت کارکرد سیستم گازی در حالت سهل و امن
13 -  درب دو جداره با نوار آب بندی سیلیکونی کاملا مطابق با استاندارهای بهداشت غذائی دنیا
14 -  سوپاپ درب دیگ صنعتی جهت خروج بخار داخل دیگ پلوپز صنعتی
15 - کاهش نیروی انسانی تا حدود 60 درصد و مصرف بهینه انرژی در حدود 10 درصد نسبت به محصولات مشابه
16 - دارای آبکش پرسی در داخل دیگ صنعتی که موجب عدم نیاز به آبکش کردن و خارج کردن برنج از محفظه پخت در کل سیکل می باشد.
17 - عدم مصرف روغن و پرت برنج به دلیل عدم تشکیل ته دیگ چلوپز و ضایعات دور ریز
18 - قابلیت کار با گاز شهری و گاز مایع
19 - مجهز به گیره های در پلاستیکی که جهت استفاده در دماهای بالا درست شده اند.
20 - مجهز به پایه های استیل با قابلیت تنظیم ارتفاع دیگ پلوپز
21 دارای دودکش استیل می باشد.
22 باعث صرفه جویی در مصرف برنج، روغن و مصرف سوخت می شود.
23 زمان پخت و پز تا حدود 60 درصد کاهش پیدا می کند.
24 شست و شو و تمیز کردن آن در پایان کار بسیار راحت است.
25 در صورت بروز مشکل و خرابی، تعمیر آن راحت و آسان است.
26 دارای چند جداره و دیواره مجزا می باشد.

دیگ و پلوپز صنعتی ناب زیست یکی از بهترین و کاربردی ترین دیگ های صنعتی موجود در بازار است. شما با استفاده از این دیگ ها و پلوپز ها می توانید به راحتی نیاز مشتری خود را برطرف کنید و بازدهی و سود خود را افزایش دهید.

شرکت ناب زیست در زمینه فروش دیگ و پلوپز صنعتی دارای خدمات پس از فروش می باشد و در صورت بروز هر مشکلی می توانید از مشاوران و سرویس کاران آن کمک و راهنمایی بگیرید. علاوه بر این تمامی محصولات شرکت دارای گارانتی و ضمانت می باشد.

 

مطالب مهم :

ترولی

گرمخانه رستوران

یخساز

ماشین ظرفشویی صنعتی

2015:06:27
نوسازی
call
ارتباط با کارشناسان ناب زیست
021-8872-1092
0912-871-46-70
0912-700-50-57