ازن ژنراتور | قیمت دستگاه ازن ژنراتور ، ازن ساز

دستگاه ازن ژنراتور (ازن ساز) دستگاهی است ( قیمت دستگاه ازن ژنراتور ) که از سه روش تخلیه الکتریکی کرونا ، تابش اشعه های ماورای بنفش والکترلیز آب با خلوص بالا برای تولید ازن استفاده میشود که روش اول هم تولید ازن بیشتر با سطح مقطع کمتر الکترود بدست میاورد و مصرف انرژی به ازای تولید هرگرم اززن کاهش می یابد و میتوان بافرکانس ها ، ولتاژ وشکل موج های مختلف راندمان ازن ژنراتور را تغییر داد و به میزان دلخواه رسید.

تولید ازن در ازن ژنراتورهای شرکت ناب زیست با بالاترین خلوص صورت میگیرد و در مقیاس صنعتی باعث افزایش قدرت اکسیدکنندگی وارتقاء راندمان میگردد. قابلیت تنظیم کاملا اتوماتیک با آنالیز دقیق پارامترهایی نظیر دما ، رطوبت ، آلایندگی و ... که میزان ازن مورد نیاز را کنترل میکنند سبب گردیده ازن ژنراتور این شرکت با مصرف کم انرژی واکسیژن از اقتصادی ترین ژنراتورهای تولید ازن در جهان باشند

ازن ژنراتور با تکنولوژی جدید و منحصر به فرد خود ، با دانش روز افزون و پویای خود روزبروز در حال گسترش  وهمه گیری این صنعت در جهان می باشد . هم اکنون این ژنراتورها بدون نیاز به لوازم جانبی (خشک کن ، چیلر ، پمپ تولید هوا ، کپسول هوا و ... ) فقط با یک برق 220 ولت شهری مقدار ازن مورد نیاز به صورت دائم تولید و بدون توجه به رطوبت و دما و با راندمان بالا و مصرف انرژی پائین به کار خود ادامه می دهند.
خاطرنشان می شود که ازن ژنراتورهای ناب زیست دائم کار با قابلیت کار 24 ساعته دارای تکنولوژی پیشرفته مجهز به میکروپروسور داخلی با قابلیت کنترل توسط سنسورها و دارای سیستم خنک کننده می باشند این دستگاها ( ازن ژنراتورها) ، قطعاتی با دوام و طول عمر بالا ، هزینه نگهداری پائین و مصرف برق کم ، استهلاک اندکی دارند. مجهز به سیستم هشداردهنده ، هواساز ، خشک کن هوای ورودی و نمایشگر دیجیتالی ازن جهت نمایش و کنترل عملکرد صحیح تولید ازن ، برق مصرفی ، برق ورودی ، آمپر ، ولت متر ، ترموستات دیجیتالی جهت هرچه آسان تر کردن کنترل اپراتور از کارکرد دستگاه می باشد.
دستگاهی که با روش طراحی  و عملکرد آسان برای اکثر افراد غیر حرفه ایی در این زمینه طراحی شده است و از مزایای این برند می باشد.
انواع روش برای تولید ازن در ازن ژنراتور وجود دارد که سه روش عمده لامپ uv و تخلیه کرونا و پلاسمای سرد می باشد ،در ازن ژنراتورهای شرکت ناب زیست برای مصارف پزشکی از روش پلاسمای سرد که برای تولید ازن پزشکی کاربرد دارد استفاده می گردد.
برای تصفیه آب استخرها و حوضچه های مصنوعی از روش تخلیه کرونا + لامپ ماوراء بنفش برای کیفیت هر چه بهتر آب خروجی با پالایش کامل آب که شامل گندزدائی ، بوبری ، استریل بهداشتی ، از بین بردن باکتریها و ویروس های مضر ( کرپتتوسپوریدیوم) ، حذف رنگ ، حذف قارچها و انگلها و تخم انگلهای معلق ، حذف چرک و روغنهای معلق در آب ، آهن و منگنز و سایر فلزات سنگین را اکسید کرده ، آبی درخشان تر و زلال تر و بهداشتی تر را تحویل می دهد.
در زمینه آب آشامیدنی ازن ژنراتور با میکروب کشی سریع و وسیع بدون تولید گازهای جانبی و بدون تشکیل ترکیبات جانبی مضر و سمی مانند کلرات ، ترکیبات آلی کلرینه و ترکیبات هالومتان که ازن با گندزدائی عوامل بیماری زا ، ازبین بردن کامل طعم و بوی آب ، حذف کامل آهن و منگنز موجود در آب ، حذف رنگ و جلبک ، تثبیت انعقاد و حذف کدورت و کاهش لجن حاصل از بک واش فیلتر ، زلال سازی و فیلتراسیون و بسیاری موارد دیگر که در مقایسه با سایر تصفیه و ضد عفونی کننده ها مانند کلر ، ازن یک گزینه عالی و بودن ایراد می باشد.
از سایر کاربردهای ازن ژنراتورهای ناب زیست می توان به استفاده در صنعت شیلات ، صنعت نان ، صنعت دامی و طیور ، سردخانه ها ، کشاورزی ، محیط های بیمارستانی ، تصفیه فاضلاب ، برج خنک کننده ، آکواریوم ، علم پزشکی (ATP، دردهای نوروپتیک ) می توان اشاره کرد.

 

استفاده ازن ژنراتور در صنایع مختلف :

ازن ژنراتور تصفیه آب ، ازن ژنراتور تصفیه آب استخرها ، ازن ژنراتور بوبری ، ازن ژنراتور بیمارستانها ، ازن ژنراتور مرغداریها ، ازن ژنراتور صنایع لبنی ، ازن ژنراتور پرورش آبزیان ، ازن ژنراتور کشاورزی ، ازن ژنراتور طیور ، ازن ژنراتور میوه وسبزیجات ، ازن ژنراتور درمان زخم ها ، شیلات ، آزمایشگاه ها و...کاربرد اساسی دارد.

گاز ازن با فرمول شيميايي ((O3 يكي از قوی ترين اكسيد كننده هاي موجود در طبيعت به شمار ميرود که بعد از تاثیر گذاری و انجام فرآیند هیچ باقیمانده ای برجای نگذاشته و به سرعت به اکسیژن دو اتمی (O2) تبدیل می گردد. ماده اولیه آن اکسیژن هوا و تولید آن در محل می باشد. به دلیل اینکه مکانیزم عمل ازن با اثر بر روی دیواره باکتری است، سرعت عمل آن حدود 3000 بار سریعتر از کلر است. ازن دارای دو خاصیت بسیار مهم در ارتباط با محیط اطراف خود می باشد:

1- قدرت گند زدائی بالا

2- اکسید کننده بسیار قوی

خصوصیت میکروب کشی ازن ناشی پتانسیل بالای اکسیداسیون آن می باشد. تحقیقات نشان می دهد که گندزدائی توسط ازن حاصل اثر مستقیم آن بر باکتریها و تجزیه دیواره سلولی باکتریها می باشد که از این نظر با مکانیسم عمل کلر در فرایند گندزدائی متفاوت است. با توجه به قدرت بالای گندزدائی ازن در مقایسه با کلر و سایر گندزداها، زمان کمتری جهت تکمیل فرایند گندزدائی نیاز می باشد. بررسی ها همچنین بیانگر توانائی بیشتر ازن برای از بین بردن ویروسها در مقایسه با کلر می باشد.

مکانیسمی که ازن در دستگاه ازن ژنراتور یا ازن ساز برای گندزدایی بکار می برد شامل موارد زیر است :

. اکسیداسیون یا انهدام مستقیم دیواره سلولی بطوریکه اجزاء سازنده سلول به بیرون تراوش کند.

. واکنش سلول با رادیکالهای آزاد شده از تجزیه ازن . آسیب رساندن به هسته یا اسید نوکلوئیک سلول

. شکستن پیوند های کربن- نیتروژن

ازن حاصل از فعالیت دستگاه ازن ژنراتور علاوه بر گند زدائی، مصارف زیادی در تصفیه آب آشامیدنی از قبیل کنترل طعم و بو، کنترل رنگ وحذف آهن ومنگنز دارد. قدرت این اکسید کننده در شفاف سازی منابع آب با کیفیت پائین مانند آبهای بازیافتی حائز اهمیت است. ازن مواد معدنی را بطور کامل اکسید نموده و موجب ته نشینی و حذف آنها می گردد. اهمیت عمده ازن در قابلیت شکستن ترکیبات آلی همراه با آهن و منگنز می باشد.

ازن در برطرف نمودن ترکیبات آلی مولد رنگ، قوی و موثر نشان می دهد بطوریکه بعنوان یک عامل جلا دهنده خوب برای فاضلاب و حذف کننده رنگ در آب شرب، کاربردهای فراوانی یافته است. ازن همچنین قادر است ترکیبات فنولیک و دیگر ترکیبات مولد طعم را در آب شرب از بین ببرد. تحقیقات نشان داده است که ازن می تواند آفت کشهای مالاتیون و پاراتیون را که ترکیباتی سرطانزا و خطرناک هستند به اسید فسفریک ( بی خطر) تبدیل نماید. روش تولید ازن استفاده از تخلیه الکتریکی به روش کرونا است.

اخیراً در خصوص استفاده از ازن به منظور کنترل و حذف کدورت و مواد آلی در مقرراتEPA رهنمود هایی ارائه گردیده است. اگر پیش ازن زنی برای آبهای با کدورت کم در نظر گرفته شود، اغلب مقادیر کم ازن کفایت می نماید و در نتیجه تمام مراحل اکسید اسیون به منظور انجام گندزدائی اولیه در یک نقطه صورت می پذیرد. در این گونه موارد معمولاً از فیلتراسیون مستقیم جهت عملیات صاف سازی استفاده می شود و ازن از طریق ناپایدارکردن ذرات معلق و خنثی سازی بار ذرات کلوئیدی، موجبات حذف کدورت را فراهم می نماید. این امر موجب انجام مناسب تر فرآیند انعقاد و صرفه جوئی در مصرف مواد شیمیائی مورد نیاز می گردد به گونه ای که صرفه جویی حاصل از مصرف مواد، با افزایش هزینه های مربوط به نصب سیستم ازن زنی ( ازن ژنراتور) مطابقت می نماید.

کاربرد ازن ژنراتور یا ازن زن در صنایع مختلف

. صنایع غذایی جهت کاهش بارآلودگی و افزایش زمان ماند محصولات

. آب و فاضلاب جهت کاهش بارآلودگی و گندزدائی، حذف بو و رنگ

. صنایع داروسازی جهت تصفیه آب مصرفی و ضدعفونی سالن های تولید

. کاهش مقدار چربی از طریق چربی گیر

. دامداری ها و مرغ داری ها جهت ضدعفونی کردن آب، سالن ها و دستگاهها

استفاده از اکسیژن ساز و تولید اکسیژن خالص جهت مصرف در ازن ساز باعث کاهش حجم دستگاه، کاهش مصرف انرژی و افزایش درصد ازن تولیدی در جریان خروجی می گردد.

دستگاه ازن ژنراتور

ازن ژنراتور یکی از تجهیزات تولیدی توسط شرکت ناب زیست است که امروزه طرفداران بسیار زیادی دارد . یکی از مهمترین استفاده های ازن ژنراتور کاربرد بمنظور تصفیه فاضلاب و تصفیه آب می باشد که ذیلا به آنها اشاره خواهیم نمود . جهت استعلام قیمت ازن ژنراتور با کارشناسان ناب زیست تماس حاصل فرمائید .

اساس ساختمان يک سلول مولد ازن

مكانيسم توليد ازن به اينصورت است كه تخليه الكتريكي هالهای الكترونهاي پرانرژي و شتابدار را بكار ميبرد. بطوريكه انرژي جنبشي اين الكترونها براي شكافتن پيوند دوگانه اكسيژن (O=O) به محض برخورد با آن كافي ميباشد و مولكول اكسيژن را به دو اتم اكسيژن تجزيه می نمايد : دو اتم اكسيژن كه به اينصورت بوجود آمدهاند، با مولكول ديگر اكسيژن واكنش داده و بصورت ازن درميآيند . همزمان با توليد ازن در داخل سلول مولد ازن مقداری از انرژي الكتريكي ايجاد شده بصورت حرارت از بين ميرود و موجب افزايش دماي سلول می شود از اينرو براي كاهش دماي سلول، الكترود خارجي كه زمين شده است توسط جریان آب خنك كاري ميشود .

ازن ژنراتور

ازن ژنراتور

آب طبیعی برای آنکه قابل آشامیدن باشد بایستی تصفیه شود . ازن ژنراتور و آب شیرین کن صنعتی دو روش مختلف تصفیه آب صنعتی هستند . پس از تصفیه آب توسط ازن ژنراتور آبی زلال ، بی بو ، بی رنگ، بدون مزه خاص، بدون عوامل بیماریزا ، بدون موادسمی همراه با مقداری موادو یونهای لازم بدست می آید. اساسي ترين و مهم ترین مرحله تصفيه آب آشامیدنی گندزدائي يا ضد عفوني نمودن آب توسط ازن ژنراتور جهت مناسب نمودن براي شرب مي باشد. روشهاي مختلفي براي گندزد ائي آب وجودداردكه مهمترين آنها كلرزني ، ازن زني واستفاده ازسایرگند زداها مي باشد. بهترین روش ازن زني در تصفيه آب تزریق آن به آب در دو مرحله یا روش ازن-ازن مي باشد که در مرحله اول پيش ازن زني در مقادير كم برای كنترل كدورت وحذف آهن ومنگنز صورت می پذيرد ودر مرحله دوم ازن زني ، آب كاملاٌ ضدعفوني شده و مواد آلي مولد طعم ، بو ورنگ و كربن آلي حل شده (DOC) با استفاده از مقادير بيشترازن وتماس زياد اكسيد مي شوند. پس از اين مرحله آب براي عرضه و توزيع وارد شبكه ميشود منتها قبل از اينكه وارد شبكه شود براي جلوگيري از آلودگي آب در شبكه مقدارکمی كلر به آن اضافه ميشود

بطورکلی مزاياي استفاده از ازن در تصفيه آبهاي آشاميدنی بشرح زیرمی باشد :

ميكروب كشی سريع و وسيع

از بين بردن كامل طعم و بوي آب

حذف كامل آهن و منگنز موجود در آب

حذف رنگ

حذف جلبک

تثبيت انعقاد و حذف كدورت

حذف مواد آلی

عدم تولید پسماندهای مضر

از ازن ژنراتور در تصفیه آب استخرها ، بیمارستانها ، آزمایشگاهها ، استخرهای پرورش ماهی ، ضدعفونی میوه ها و سبزیجات ، تصفیه فاضلاب ، صنعت شیلات ، صنایع طیور، سردخانه ها ، کشاورزی ، برج های خنک کننده ، صنعت نان و... استفاده می گردد .

 ازن ژنراتور

عوامل موثر در گندزدایی آب به وسیله ازن عبارتند از:

الف) میزان غلظت گاز ازن

ب) مدت زمان ماندن ازن در آب

ج) میزان عوامل بیماریزای موجود در آب

د) مقدار مواد معدنی در آب (در صورت زیاد بودن این مواد در آب بخش زیادی از ازن صرف اکسید کردن آنها می شود و سبب افزایش نیازمندی به ازن می شود)

مهمترین دلایل استفاده از ازن و تولید ازن ژنراتور

1. قدرت اکسید کنندگی 1.5 برابری ازن نسبت به کلر

2. توانائی از بین بردن میکروبها و باکتریهایی که کلر بر روی آنها تاثیر گذار نمی باشد از قبیل

Eschenihia coli , listeria 3. سرعت عمل بالای ازن در گندزدایی که در عرض چند ثانیه قادر به این کار می باشد در حالیکه کلر در حدود 30 دقیقه برای کار زمان نیاز دارد .

4. باقی نگذاشتن باقیمانده های شیمیایی از خود

5. از مزایای دیگر ازن ژنراتور از بین بردن بوی نامطبوع ناشی از باکتریها می باشد .

6. کاربرد ازن ژنراتور بعنوان موثرترین روش برای از بین بردن میکروبها و باکتریهایی از قبیل E.coli,salmonella

 7. کاربرد ازن ژنراتور بعنوان موثرترین روش برای ازبین بردن مواد شیمیایی حاصل از افت کشها و افزودنیهای شیمیایی ( افت کشها شامل مواد مواد مرکب معدنی مضر هستند که از طریق گاز ازن به مواد غیر سمی و بی ضرر تبدیل می گردندو همچنین گاز ازن به راحتی و به طور کامل این مواد را از روی سطح میوه از بین می برد.)

8. بسیاری از میکروبها و باکتری ها در برابر مواد ضد عفونی کننده مانند گاز کلر مقاوم هستند ولی قدرت مقابله در برابر گاز ازن را ندارند زیرا گاز ازن از طریق صدمه زدن به دیواره سلولی این میکروارگانیسمها را به طور کامل نابود می کند.

9. گاز ازن کاملآ طبیعی و ایمن است و هیچگونه باقیمانده شیمیایی برجا نمی گذارد.

10. طعم و بوی طبیعی مواد غذایی را حفظ می نمایید و به سلولهای سالم صدمه نمی زند.

11. استفاده از دستگاه مولد ازن (ازن ژنراتور) ساده می باشد.

12. باکتری زدایی و میکروب کشی با ازن ژنراتور طراوت و تازگی مواد غذایی را حفظ می نماید.

13. استفاده از ازن در مقیاس کوچک کاملآ مقرون به صرفه است.

 مشخصات فنی دستگاه ازن ژنراتور وارد شده ، مونتاژ شده یا تولید شده در شرکت ناب زیست :

* کمپرسور پکیج تناوبی جهت تامین هوای ژنراتور ازن

* انژکتور مخصوص گاز ازن از جنس های UPVC و PTFE مقاوم در برابر گاز ازن

* شیر یکطرفه مخصوص ازن جهت جلوگیری از بازگشت گاز ازن به داخل دستگاه (Ozone Check Valve) ازن ژنراتور

* مخزن واکنش گاز ازن در آب ،مقاوم در برابر خوردگی قابلیت

* سیستم کنترل جریان ازن جهت جلوگیری از برگشت آب به داخل سیستم ازن ژنراتور

* شیلنگ تفلون مقاوم در برابر خوردگی جهت انتقال گاز

 

تصاویر مربوط به جنس بدنه ازن ژنراتور استنلس استیل شرکت ناب زیست

ازن ژنراتور

 

جهت خرید دستگاه تولید ازن (ازن ساز) با نام تجاری ازن ژنراتور با کارشناسان ناب زیست تماس بگیرید . استعلام قیمت دستگاه ازن ژنراتور باید بر اساس آنالیز و محاسبه میزان ازن مورد نیاز توسط کارشناسان انجام پذیرد . قیمت دستگاه ازن ژنراتور از 35 میلیون ریال آغاز و تا 4.5 میلیارد ریال ادامه دارد .

 

ژنراتور ازن چیست و تولید ازن ژنراتور چگونه است ؟

اکسیژن فعال ( ژنراتور ازن) را می توان به چهار دسته تولیدی جهت استفاده به شرح زیر دسته بندی نمود:

۱- ازن ژنراتور تمرکزی :

هرگاه بخواهیم محدوده خاص و کوچکتری را با اثر ضدعفونی بیشتر استفاده نمائیم. ژنراتور ازن با تولید تمرکزی اهمیت ویژه ای پیدا می کند.در این شیوه مدار و خازن ژنراتور ازن به گونه ایی طراحی می شود که میزان اتم اکسیژن در مقیاس خروجی ثابت از غلظت بیشتری برخوردار شود.بطوریکه بوی اتم تولید شده از ژنراتور ازن تند و غلیظ می شود.امروزه در صنایع برای حذف آلودگی ها در حالتهای متفاوت از ژنراتور ازن تمرکزی استفاده می کنند.عموماً در صنعت استفاده از ژنراتور ازن تمرکزی با تولید اتم اکسیژن (ازن) حجیم بوده و برخلاف درمان نیازی به ثبات غلظت و کالیبره بودن دستگاه ندارد.لذا ژنراتور ازن تمرکزی قابلیت استفاده در درمان را نداشته و استفاده از آن بسیار خطرناک می باشد.نکته دیگر اینکه تژنراتور ازن تمرکزی قابلیت پوشش را نداشته و کاربری آن جهت محیط و مکان بسیار پایین می باشد.

۲- ازن ژنراتور پوششی :

هرگاه بخواهیم محیط و مکان های وسیع تری را پالایش و ضدعفونی نمائیم ژنراتور ازن پوششی اهمیت ویژه ایی پیدامی کند.در این روش مدار خازن ژنراتور ازن به گونه ایی طراحی می شود که حجم خروجی بالایی از اتم اکسیژن را با غلظت پایین تولید نماید.بطوریکه دارای بووی مطبوع پس از زمان رعد و برق را در محیط ایجاد میکند.چراکه تخلیه انرژی رعد و برق باعث تولید اتم اکسیژن پوششی با غلظت ۰۵/۰ ppm شده و بوی تند و تازه هوا، همان اتم اکسیژن می باشد.تولید اتم اکسیژن با این ماهیت به راحتی توسعه یافته و کار پوشش دهی در محیط را به طور فوق العاده ایی انجام می دهد.جالب اینکه در این روش نیازی به کانال کشی، تهویه هوا و فیلتر نمی باشد.

۳- ازن ژنراتور غلظتی :

امروزه در جامعه پزشکی و درمان بیماری ها از ژنراتور ازن با تولید اتم اکسیژن به شکل دقیق و کالیبره استفاده می شود ، تا بتواند نسبت به درمان بیماریهای متفاوت از غلظت های متفاوت و دقیق استفاده نمایند.از آنجائیکه خازن ژنراتور ازن باید ۱۵۰۰۰ جرقه در ثانیه را تحمل نماید.کنترل و ثبات غلظت در تولید اتم اکسیژن بسیار مهم بوده و اهمیت تکنولوژی پیچیده آلیاژ این خازن ها از طرف دیگر حائز اهمیت می باشد و عموماً قیمت ژنراتور ازن درمانی چندین برابر صنعتی آن می باشد.البته در صنایع تولید و تکثیر حیوانات جهت کنترل، درمان و جلوگیری از مرگ و میر می توان از دستگاه های صنعتی که دارای خازن هایی با ماهیت مدیکال می باشند استفاده نمود.

۴- ازن ژنراتور محلولی :

هرگاه بخواهیم درون آب و مایعات را پالایش ، ضدعفونی ، افزایش اکسیژن و نمائیم ژنراتور ازن محلولی اهمیت ویژه ایی پیدا می کند.در این روش مدار وخازن ژنراتور ازن به گونه ایی طراحی می شود که اتم اکسیژن را در بدنه مایعات تولید می نماید.عموماً کارشناس آب و مایعات از ژنراتور ازن تمرکزی و تزریق آن به آب و مایعات به شکل گاز استفاده می نمایند.اما با توجه به اینکه حل شدن اتم اکسیژن در آب به روش تزریق گاز بسیار کند انجام می پذرید، بخش عمده ای از آن هدر می رود. بطوریکه در این تکنولوژی ورودی مدار و خازن دستگاه های محلولی برخلاف روش های دیگر هوا و اکسیژن نمی باشد و به صورت مایع انجام می پذیرد

قیمت دستگاه ازن ژنراتور یکمحصول خوب و باکیفیت و ارزان بخرید (ناب زیست سازنده سلول و ترانس تولید گاز ازن و دستگاه ازن ژنراتورکاملا ایرانی ) طراحی و ساخت انواع ترانس و سلول ازن ژنراتور صنعتی دائم کار در ابعاد و سایزهای مختلف این محصول 100٪ ایرانی است .

کلا ازن ژنراتور و گاز ازن برحسب تزریق گاز بر حسب گرم در ساعت محاسبه می گردد ( مثلا 30 گرم ازن خالص در ساعت) این به این معنا است که تولید دستگاه 30 گرم درساعت برحسب وزن گاز ازن خالص تولید شده از دستگاه بر توان خروجی گاز در ساعت 30 گرم است .

مقدار تولید دستگاه ازن ژنراتور شرکت ناب زیست ازن از 30 گرم در ساعت شروع و تا 1000 کیلو گرم در ساعت می تواند افزایش یابد .

بنا به در خواست مشتری برای نوع کار خود مقدار ازن برحسب گرم در ساعت انتخاب و به مشتری پیشنهاد داده می شود. در هر مرحله از پیشنهاد قیمت یا وزن گاز ازن برحسب نوع کار و نوع تزریق متنوع است و باید قبل از هر پیشنهاد قیمتی با مشتری بر نوع تزریق این گاز ازن صحبت و از نوع عملکرد مطلع شد.

قیمت دستگاه ازن ژنراتور پس از نوع مصرف به حضور مشتری تقدیم می گردد .

ناب زیست سازنده ازن با تولید 30 گرم در ساعت تا 1000 کیلو گرم در ساعت می باشد . دستگاه با سایز پایین برای تست نوع گاز ازن و تست آزمایشات پایلوت پروژه مشتری در شرکت ناب زیست موجود می باشد .

تاثیر ازن در بدن

ازن عامل افزایش سلول های سفید در خون بوده و این سلول ها در مقابل ویروس ها ، باکتری ها ، قارچ ها و سرطان از بدن محافظت می کنند و از آنجائیکه سلول های سفید نمی توانند در فقدان اکسیژن به درستی فعالیت نمایند ، توانایی خود را در از بین بردن مهاجمین از دست داده و حتی قادر نخواهند بود در مقابل سلول های سالم و نرمال نیز مقاومت کنند . ( واکنش های آلرژیک ) . جالب  است  بدانید با بکارگیری ازن ، این عنصر به مدت طولانی و قابل توجه سبب افزایش میزان اکسیژن در خون شده و در نتیجه آلرژی ها نیز به سمت بی تفاوتی و عدم حساسیت گرایش پیدا می کنند .

در فیلم زیر خواهیم دید داخل یک دستگاه ازن ژنراتور ساده چه می گذرد ؟

تولیدکننده ازن ژنراتور اصولا باید از دانش فنی بالایی برخوردار باشد چرا که ازن ژنراتور یکی از تخصصی ترین تجهیزات در تصفیه آب و تصفیه فاضلاب می باشد. ازن ژنراتور در حقیقت به زبان ساده با تولید اکسیژن هوای مورد نیاز برای رشد باکتری های هوازی را فراهم می کند. ازنژنراتور بر اساس مقدار ازنی که می سازد دارای رنج قیمت متفاوتی است . برای خرید ازن ژنراتور بعد از محاسبه ظرفیت دستگاه ازن ژنراتور نوبت به انتخاب شرکت معتبر تولیدکننده ازن ژنراتور می رسد .

از نظر برخی شرکت ها ملاک انتخاب جهت خرید ازن ژنراتور قیمت می باشد . ما پیشنهاد میکنیم در انتخاب ازن ژنراتور کمترین ارزش در فاکتورهای انتخاب ازن ژنراتور قیمت را در نظر بگیرید چرا که یک ازن ژنراتور خوب طی دو سال با عملکرد بهینه و هزینه پایین جبران تمامی هزینه های اولیه بیشتر را خواهد نمود. در هر حال برای استعلام قیمت ازن ژنراتور با همکاران ما تماس بگیرید .

نقش ازن ژنراتور در تصفیه فاضلاب :

یکی از مهمترین استفاده های ازن ژنراتور در تصفیه فاضلاب بهداشتی و صنعتی می باشد . دقیقا بعد از پکیج تصفیه فاضلاب و بمنظور گندزدایی از ازن ژنراتور استفاده می گردد ولی از ازن زن بعد از سپتیک تانک پلی اتیلن استفاده نمی شود.

برخی از پروژه هایی که ناب زیست در تصفیه فاضلاب بعد از پکیج تصفیه فاضلاب از ازن ژنراتور استفاده نموده است عبارتند از : نصب ازن ژنراتور برای گندزدایی پساب خروجی از پکیج تصفیه فاضلاب شرکت ماکیان رشت ، ازن ژنراتور تصفیه فاضلاب شرکت لبنی میعاد ، ازن ژنراتور بمنظور تصفیه فاضلاب خروجی از تصفیه خانه پالایشگاه شازند اراک و ...

ازن ژنراتور بعنوان یکی از کلیدی ترین تجهیزات در تصفیه فاضلاب امروزه مورد تقاضای بسیاری از کارفرمایان می باشد .

سوالی که در انتها مطرح است این است که آیا می توان از ازن ژنراتور در تصفیه پساب خروجی از سپتیک تانک و پکیج تصفیه فاضلاب استفاده نمود ؟ بدلیل اینکه پساب خروجی از سپتیک تانک فاضلاب حاوی مقدار زیادی انگل بوده و دارای رنگ و بو می باشد نمی توان با استفاده از ازن ژنراتور پساب خروجی از سپتیک تانک فاضلاب اعم از سپتیک تانک پلی اتیلن و یا سایر انواع سپتیک تانک را تصفیه نمود و مورد استفاده جهت آبیاری کشاورزی نمود ولی در پساب خروجی از پکیج تصفیه فاضلاب می توان از ازن ژنراتور استفاده نمود. 

سایر محصولات مرتبط :

ازن ژنراتور کشاورزی

ازن ژنراتور تصفیه آب آشامیدنی

ازن ژنراتور تصفیه هوا

سپتیک تانک

منبع کویل دار

دستگاه ازن زن سیستم ازن زن قیمت ازن زن در مشهد دستگاه ازن زن در مشهد ازن زن تهران دستگاه ازن زن در کرج دستگاه ازن زن در کرج ازن ژنراتور ازن زن ازن ساز ازن ژنراتور اصفهان ازن ژنراتور ارومیه ازن ژنراتور کرج تولیدکننده ازن ژنراتور تصفیه آب استخر ضد عفونی کننده استخر قیمت ازن ساز قیمت ازن ژنراتور قیمت دستگاه ازن ژنراتور قیمت دستگاه ازن ساز 2014:03:26
ارتباط با کارشناسان ناب زیست
021-8872-1092
0912-426-57-50