بوستر پمپ | قیمت بوستر پمپ آبرسانی

بوستر پمپ آبرسانی ( Water Booster Pump)

آب یک نهاد است که بدون آن زندگی ما به طور کامل قطع خواهد شد. تا زمانی که فشار مناسبي در جريان آب مصرفی داشته باشیم جريان مداوم آب هيچ توجهي را به خود جلب نمي­کند. اما، حتی نوسان کوچکی در فشار آب سبب ایجاد ناراضایتی در افراد بروز اخلال در عملکردمان می­شود.

 برای تامین نیاز آب در ساختمان های چند طبقه مانند هتل­ها، ساختمان­های چند واحدی،­ مراکز اداری و کاربردهای صنعتی دیگر روزبه روز نیاز به تجهیزات تقویت فشار برای افزایش فشار آب شهری جهت آبرسانی به طبقات بالاتر بیشتر احساس می­شود. بوستر پمپ­ها جهت مرتفع نمودن نیاز این طیف وسیع از کاربردها، طراحی شده­اند. بوستر پمپ­ نوعی از پمپ­ است که تامین آب با فشار ثابت را تضمین می­کند. سیستم های  تقویت­کننده یا پکیج­های بوستر پمپ شرکت ناب­زیست دارای یک یا چند پمپ، کلکتورها و تابلو برق کنترل می­باشند.

تا اوایل دهه 1990، شیرهای تنظیم کننده فشار به طور معمول برای کنترل فشار سیستم بوستر پمپ (پمپ تقویت کننده) استفاده می شد. بسیاری از این سیستم های پمپ با سرعت بالا عمل می کنند و فشاری بیش از فشار مورد نیاز سیستم آبرسانی را تامین می­کنند که برای رسیدن به فشار مورد نظر باید بخشی از فشار توسط شیرهای تنظیم کننده ترخیص شود. یکی از گزینه هایی که از نظر انرژی کارآمدتر می­باشد طراحی بوسترپمپ به گونه­ای است که عملکرد آن متناسب با دبی و فشار مورد نیاز باشد.

بوسترپمپ­های پیشرفته شرکت ناب­زیست، از تعدادی پمپ چند مرحله­ای و موتورهای کنترل فرکانس با فرکانس متغیر بهمراه یک نرم افزار تنظیم­کننده تشکیل شده­اند. با توجه به اینکه میزان مصرف آب از الگوی خاصی پیروی نمی­کند و در شبانه روز باتوجه به زمان و تعداد مصرف­کننده­ها بطور مداوم تغییر می­کند، وظیفه­ی سیستم کنترل، تنظیم سرعت پمپ و معین کردن تعداد پمپ­های در عملیات برای پاسخگویی به تقاضای سیستم آبرسانی است. این سیستم ها به گونه­ای طراحی شده اند تا بدون مداخله مستقیم انسان حداکثر توان خروجی پمپ را برای دستیابی به عملکرد مطلوب ارائه دهند.

مزایای بوستر پمپ­های طراحی شده توسط متخصصان ناب­زیست:

بوستر پمپ­ها یک منبع تامین آب پیوسته را برای منازل مسکونی و دیگر کاربردها فراهم می­کنند. به خصوص در خانه، شما می توانید به کارایی آن در تامین جریان آب پایدار تکیه کنید.

بوسترپمپ یک ماشین کوچک است که می تواند به آسانی حمل و در منازل مسکونی نصب شود. برای نصب بوستر پمپ در یک مکان نیاز به هیچگونه تمهیدات خاصی وجود ندارد.

راندمان بالا از نظر عملکرد (حداکثر توان خروجی پمپ با حداقل توان مصرفی) از مهمترین ویژگی­های بوستر پمپ می­باشد.

صرف نظر از محیط اطراف یا محل نصب آن  ( مسکونی ، تجاری یا صنعتی ) شما با عملکرد آن راضی خواهید شد.

با خرید بوستر پمپ ، دیگر نیازی به پرداخت هزینه اضافی  برای نگهداری آن نیست. فقط مطمئن شوید که یکی از متخصصان شرکت ناب­زیست برای نصب به شما کمک می کند.

از منظر تامین قدرت بوسترپمپ­ها به دو نوع بوسترپمپ­های الکتریکی (مناسب برای استفاده در محیط سربسته) و سوختی (مناسب برای استفاده در محیط­های باز مانند مصارف کشاورزی یا صنعتی خاص) تقسیم بندی می­شوند که این انعطاف پذیری سیستم برای انجام وظیفه در محیط­های مختلف را نشان می­دهد.

اگر شما به دنبال خرید بوسترپمپ هستید، لازم است که تحقیق خود را انجام دهید تا بتوانید بهترین مدل را متناسب با نیازمندی­های خود انتخاب کنید. متخصصان ناب­زیست در هر لحظه آماده­ی ارائه مشاوره فنی جهت انتخاب کارآمدترین بوستر پمپ مورد نیاز شما هستند.

  2019:06:25
ارتباط با کارشناسان ناب زیست
021-8872-1092
0912-426-57-50