کلرزن ، قیمت دستگاه تزریق کلر - سازنده و تولیدکننده

کلر زن چیست و چه کاربردهایی دارد ؟

با توجه به باکتریهای موجود در آب و جلوگیری از رشد آنها وبا توجه به مضرات فراوان آنها و تامل بیماریهای فراوان نیاز به نصب دستگاه کلر زن یکی از اصلی ترین کارها در جلوگیری از رشد باکتریها و حذف آنها میباشد .در استخرهای شنا با توجه به آلودگی های ایجاد شده و رشد قارچ ها و باکتریها و تشکیل جلبک که باعث کدورت و سبز شدن آب میشود کلر زنی توسط دستگاه کلر زن انجام میگیردد.

موارد استفاده از دستگاه کلر زن

– ضد عفونی کردن و گند زدایی نمودن آب استخرهای شنا – تزریق کلر بصورت مایع و مواد شیمیایی در قسمت خروجی فاضلاب – تزریق نمودن اسید برای جلوگیری از گرفتن مبدل های حرارتی – کلرزنی نمودن سردخانه ها – حوضچه های پرورش آبزیان حذف هر گونه میکروارگانیسم ها و جلو گیری از بوجود آمدن جلبک و قارچ در محل هایی که آب بصورت راکد میباشد .

انواع تولیدی دستگاه کلر زنی گروه صنعتی ناب زیست
کلر زنی بصورت مایع

دستگاه کلر زن مایع از از طریق پمپ تزریق با دوزینگ پمپ به آب کلر تزریق میشود .هیپوکلرید سدیم و کلسیم به حالت مایع بوده و برای تزریق این مواد به آب از هیپوکلریناتور استفاده میشود .

تجهیزات ساخت دستگاه کلر زن مایع

پمپ تزریق کلر
مخزن پلی اتیلن مطابق با آب مصرفی
گیربکس و الکتروموتور
شفت استیل یا فلزی با پوشاننده پلی اتیلن
تابلو برق تجهیز شده به تایمر اتوماتیک همزن
لوله کشی و اتصالات از جنس پی وی سی
شاسی فلزی با پوشش استیل ضد زنگ یا اپوکسی

کلر زنی بصورت گازی

در کلر زنی بصورت گازی در بدو شروع کلر در دمای بالا و فشار پایین به مایع و پس از آن بوسیله تبخیر کننده تبدیل به گاز میشود و در نهایت درون کپسول های مخصوصی که طراحی شده اند نگهداری میشود و بوسله پمپ جهت ضد عفونی و گند زدایی به درون آب تزریق میشود.

تجهیزات ساخت دستگاه کلرزن گازی

دستگاه تزریق اتوماتیک دیواری به همراه دستگاه وکیوم
دستگاه انژکتور به همراه پوستر پمپ
دستگاه تعویض کننده و دستگاه آنالیزرجهت نشان دادن کلر باقی مانده در دستگاه کلر زن
تابلوی فرمان سیلندر گاز

ظرفیت مصرفی دستگاه کلر زن بر حسب مبنای لیتر بر ساعت و فشار کاری آن بر مبنای محاسبه ، طراحی و تولید ar میشود.دراین سیستم شیر تزریقی بر روی خط و شیلنگ مکش کننده در داخل مخزن تعبیه میشود که قادر است بصورت کاملا دقیق و محاسبات دقیق تر میزان تزریق نمودن کلر را اندازه گیری نماید.

مزایای استفاده از کلر و دستگاه کلرزن

1. حمل و نقل و جابجایی راحت و نصب پکیج دستگاه کلر زن در هر منطقه
2. هزینه پائین بودن تامین مواد اولیه دستگاه کلر زن مانند کلر
3. در صورت پیدا کردن ایراد و یا خرابی هر قسمت از دستگاه امکان جداکردن از دستگاه و تعمیر نمودن آن
در گروه صنعتی ناب زیست قیمت انواع دستگاه کلر زن بر حسب نوع پمپ تزریق کلر، میزان ورودی فشار خط تزریق کلر، مقدار حجم مصرفی کلر مایع ، توان تزریق پکیج دستگاه کلرزن و انواع پارامترها از نظر کارشناسان فنی مورد محاسبه قرار میگیرد.

کلرزن قیمت کلرزن کلریناتور دستگاه کلرزن قیمت دستگاه کلرزن سازنده دستگاه کلرزن تولیدکننده دستگاه تزریق کلر دستگاه تزریق کلر 2018:10:12
ارتباط با کارشناسان ناب زیست
021-8872-1092
0912-426-57-50