پمپ آب - نمایندگی رسمی پمپ پنتاکس

پمپ آب - نمایندگی رسمی پمپ پنتاکس

پمپ آب که با نام دیگر پمپ آب خانگی نیز شناخته می شود پمپی است که عمل جابجایی آب و دیگر مایعات را به عهده دارد وظیفه اصلی پمپ آب انتقال و تامین آب مورد نیاز در تاسیسات آبرسانی، صنعت کشاوری، اطفاء حریق، آب نماها و از این قبیل می باشد.

پمپ آب از لحاظ اندازه، سایز، دور موتور، نوع، جنس پروانه و شاسی، نوع کاربرد، عملکرد و محل نصب آن بسیار متنوع است. حتما جهت نصب پمپ آب از متخصصین آموزش دیده در این زمینه کمک بگیرید تا از هزینه های اضافی خودداری گردد، شرکت فن آوران استیل مفتخر است با داشتن تیم تخصصی در این زمینه بهترین خدمات را برای شما عزیزان فراهم نماید.

 پمپ آب پنتاکس

 پمپ آب خانگی یکی از زیرمجموعه های پمپ آب پنتاکس شناخته می شود. پمپ آب پنتاکس دارای انواع بسیار مختلفی است که شناخت یکایک آن ها در امر صرفه جویی در انرژی و هزینه بسیار لازم و ضروری است. پمپ آب پنتاکس به چند دسته تقسیم می گردد که عبارتند از :

پمپ آب بشقابی - پمپ آب تک پروانه - پمپ آب دو پروانه - پمپ آب جتی - پمپ آب طبقاتی افقی - پمپ آب طبقاتی عمودی - پمپ آب کوچک محیطی

 پمپ آب بشقابی : پمپ آب بشقابی پنتاکس یکی از کم صداترین پمپ ها برای مصارف داخل ساختمانی و مصارف صنعتی می باشد.

 پمپ آب تک پروانه : پمپ آب پروانه پنتاکس از دسته پمپ های سانتریفیوژی است که در مصارف خانگی کوچک تا متوسط به کار گرفته می شود و در صورت اتصال به منبع های تحت فشار سیستم بسیار قوی به وجود می آورد.

 پمپ آب دو پروانه : پمپ آب دو پروانه پنتاکس از دسته پمپ های سانتریفیوژی است که با ایجاد سیستم پرفشار جهت استفاده در مصارف صنعتی و خانگی به کار گرفته می شود. این نوع از پمپ ها با چرخش دو پروانه، یک هد بالا همراه با فشار خوب آب را تتضمین می نماید.

 پمپ آب جتی : پمپ آب جتی پنتاکس برای انتقال آب به کار رفته به صورت زمینی کاربرد دارد. معمولا این دسته از پمپ ها از جنس چدن ساخته می شوند و پروانه های آن ها از نوریل یا برنج هستند. یکی از ویژگی های مهم  پمپ آب جتی  خاصیت خودمکشی آن است که اغلب برای استفاده در مصارفی که ورودی آب پمپ بسیار کم فشار است استفاده می شود. اگر شما مایل به خرید پمپ آب هستید پمپ آب جتی بهترین گزینه برای استفاده در ویلای شماست.

 پمپ آب طبقاتی افقی : پمپ آب پنتاکس افقی شامل دو یا چند پروانه است که در خدمات آب مصرفی به کار گرفته می شود در این نوع پمپ تمامی قسمت ها در یک غلاف قرار می گیرند و روی یک شفت افقی نصب می گردند. پمپ های طبقاتی می توانند دارای یک یا دو مکنده روی اولین پروانه باشند.

 پمپ آب طبقاتی عمودی : پمپ آب پنتاکس عمودی دارای چندین پروانه است که می تواند فشار بالای 150 را تحمل کند معمولا طراحی و تولید این نوع پمپ ها بسیار مشکل و پر هزینه است.

  شایان ذکر است تمامی پمپ های آب پنتاکس در کشور ایتالیا تولید می شوند. این نوع پمپ ها دارای عملکرد و کارایی و طول عمر بسیار بالا هستند همچنین قیمت آن ها نیز مقرون به صرفه است.  ما مفتخریم انواع پمپ را در هر مدل به نقاط مختلف کشورمان ایران ارسال نماییم.

محصول پر فروش : ایستگاه پمپاژ

نمایندگی رسمی پمپ آب پنتاکس

شرکت ناب زیست  نمایندگی رسمی پمپ آب پنتاکس را بر عهده دارد این پمپ که از تولیدات کشور ایتالیا می باشد شرکت ما با اخذ نمایندگی رسمی این شرکت و واردات آن از کشور ایتالیا یکی از قطب های اصلی فروش پمپ آب پنتاکس در ایران به شمار می رود لذا جهت ارتباط با نمایندگی رسمی پمپ پنتاکس با مشاوران ما در تماس باشید . پنتاکس ایتالیا یکی از باکیفیت ترین پمپ آب خانگی ، صنعتی و... را روانه بازارهای دنیا نموده است از این رو به جهت اورجینال بودن محصولات فروشی این شرکت دارای نمایندگی های رسمی در اقسا نقاط دنیا می باشد .

نمایندگی رسمی پمپ پنتاکس در ایران نیز بر عهده چند شرکت از جمله شرکت ما می باشد . پمپ های پنتاکس دارای ویژگی های از جمله کم صدا بودن کیفیت بسیار بالا گستردگی و تنوع خیلی زیاد خدمات پس از فروش توسط نمایندگی های رسمی پمپ آب پنتاکس را شامل میشود .

امروزه با رشد چشمگیر جمعیت شهری و گسترش روند ساخت مجتمع های مسکونی تامین آب مورد نیاز طبقات بالاتر امری اجتناب پذیر می باشد که با استفاده از تامین فشار و دبی آب مصرفی از انواع پمپ آب پنتاکس استفاده می نمایند. برای خرید پمپ آب پنتاکس با نمایندگی معتبر و رسمی این برند ایتالیایی با ما تماس بگیرید.

پمپ آب

وارد کننده پمپ آب پنتاکس در ایران شرکت ناب زیست و چند شرکت دیگر می باشد . اگر قصد خرید اینترنتی پمپ آب پنتاکس را دارید بهتر است یکم بیشتر تحقیق کنید و مستقیم از واردکننده پمپ پنتاکس خرید اینترنتی خود را انجام دهید . با توجه به زیاد بودن شرکت ها در زمینه فروش پمپ پنتاکس کارشناسان ما اموزش نحوه تشخیص اصل بودن پمپ پنتاکس را برای شما شرح میدهند .

پس با خیال راحت از نمایندگی رسمی پمپ آب پنتاکس واردن کننده پمپ پنتاکس ایتالیایی خرید اینترنتی خود را انجام دهید و مطمن باشید قیمت پمپ پنتاکسی که خریداری میکنید مناسب ترین قیمت خواهد بود پرا که از وارد کننده مستقیم پمپ پنتاکس خرید انجام میدهید .

 عملکر پمپ آب به چه صورتی است؟

 پمپ آب با دریافت فرمانی از کلید اتوماتیک و یا سنسور، میزان فشار و دبی آب را افزایش می دهد این عمل با گردش پروانه داخل کاسه حلزونی انجام می گیرد. نیروی گرداننده پروانه از طریق موتور پمپ ایجاد می شود که معمولا این موتور می تواند با نیروی الکتریسیته، گازوئیل، بنزین و سایر سوخت ها تامین شود.

 نکاتی اساسی در نصب پمپ آب

 توجه کنید مکش آب از سطح پایین تر از محل نصب پمپ آب علاوه بر کاهش راندمان پمپ، ممکن است باعث خلاء و یا پدیده کاویتاسیون پروانه پمپ شود.

 از تراز بودن کامل و افقی کلیه پمپ ها برای عملکرد بالاتر اطمینان حاصل نمائید.

 حتما یک صافی در لوله مکش پمپ ها استفاده کنید.

 نصب لرزه گیر در لوله ورودی و خروجی پمپ های زمینی امری الزامی است.

 برای جلوگیری از بازگشت آب سیستم به سمت پمپ ها شیر یک طرفه به صورت افقی در مسیر آب خروجی پمپ ها استفاده نمایید.

 در نهایت حتما برای نصب پمپ آب از مهندسین و افزاد متخصص در این زمینه کمک بگیرید.

 قیمت پمپ آب

 قیمت پمپ آب و پمپ آب پنتاکس بر اثر حداکثر فشار، نوع تامین انرژی، جریان، توان، راندمان، برند تولیدی و میزان آبدهی تعیین می شود. قیمت ها بسیار متغیر بوده و به علت نوسانات ارز نمی توان قیمت ثابتی را ارائه نمود اما به طور کلی قیمت پمپ آب و پمپ آب پنتاکس از 100 هزار تا 5میلیون تومان متغیر است. جهت اطلاع از قیمت و مشاوره با کارشناسان ما در بخش فروش تماس حاصل نمایید.

قیمت پمپ آب صنعتی و ساختمانی ار اساس موارد بسیار متنوعی قیمت گذاری می گردد. کیفیت محصول بسیار اساسی و مهم است باید توجه کنید محیط و شرایطی که مایل به نصب پمپ آب هستید نیز بسیار مهم است و بر روی قیمت نیز تاثیر بسیار زیادی دارد.

از نکات مهم قیمت گذاری پمپ های آب می توان به جنس سیم پیچی شده دور موتور که در طول عمر بسیار موثر است اشاره نمود. سیم پیچی دور موتور معمولا یا از جنس مس می باشد یا آلومینیوم. دسته ای از پمپ ها از استیل یا برنج و پلاستیک نیز ساخته می شود باید توجه کنید بهترین جنس استیل می باشد. تمامی این موارد را در نظر بگیرید و جهت استعلام قیمت با ما تماس بگیرید.

پمپ آب پنتاکس

 پمپ آب خانگی

پمپ آب خانگی برای افزایش فشار آب خانه ها، ساخاتمان ها، آپارتمان ها و ویلاها به کار گرفته می شوند. متراژ واحد، تعداد شیر و همینطور تعدا طبقات از عوامل موثر در انتخاب پمپ آب خانگی موثر هستند. پمپ آب خانگی دارای انواع مختلفی است که عبارت است از :

 بوستر پمپ خانگی

پمپ جتی خانگی

پمپ سانتریفیوژ خانگی

پمپ بشقابی خانگی

پمپ با مخزن انبساط

پمپ با کلید اتوماتیک

 بوستر پمپ خانگی : بوستر پمپ خانگی به علت هزینه کم نگهداری و با صرفه بودن آن جایگاه بسیار ویژه ای در صنعت پمپ ها دارد به همین دلیل اکثر منازل، مجتمع ها، مراکز تفریحی و سایر جاها از این نوع پمپ استفاده می کنند.

پمپ با مخزن انبساط

پمپ با کلید اتوماتیک : پمپ با کلی اتوماتیک خانگی نسبتا دارای هزینه کمتری است برای استفاده از این نوع پمپ باید میزان باز و بسته شدن شر درنظر گرفته شود زیرا در هربار باز و بسته شدن شیر کلید اتوماتیک روشن شده و پمپ آغاز به کار می نماید. اگر میزان مصرف شما خیلی زیاد است بهتر است از این نوع پمپ صرف نظر نمایید.

یک سری از پارامترها در انتخاب پمپ آب خانگی بسیار موثرند که در ذیل به شرح آن ها می پردازیم.

متراژ واحد - میزان مصرف آب - تعداد طبقات آپارتمان - میزان مصرف آب - تعداد شیرهای آب و در نهایت انتخاب صحیح موتور پمپ آب خانگی

پمپ آب خانگی کم صدا یا بی صدا

متاسفانه این روزها افراد سودجو از عبارات پمپ آب خانگی کم صدا یا پمپ آب خانگی بی صدا استفاده می کنند که این عبارات فریبی بیش نیستند، توجه کنید تمامی پمپ آب خانگی موجود در بازار چه تولید داخلی چه تولید خارجی دارای صدا هستند و بسته به نوع برند و پمپ میزان صدا ها متفاوت می باشند.

از پمپ آب خانگی برای افزایش فشار آب ساختمان و تقویت فشار آب خانگی استفاده می نمایند.

مشتریان عزیز می توانند جهت افزایش طول عمر پمپ آب خود منبع دیافراگمی با حجم بسیار بالاتر تهیه نمایند.

وزن لوله ها را مهار نکنید و توجه کنید که پمپ زمینی به عنوان تکیه گاه وزن لوله های سیستم لوله کشی در معرض فشار نباشد.

 پمپ آب صنعتی

 در بعضی از صنایع نیاز به جابجایی مایعات می باشد از جمله صنایع آب و فاضلاب، صنایع شیمیایی، گل و لای، صنعت غذایی و از این قبیل که با استفاده از پمپ آب صنعتی سرعت و زمان انتقال را افزایش می دهند.

پمپ های صنعتی دارای انواع مختلفی است از جمله :

پمپ سانتریفیوژ طبقاتی صنعتی

پمپ شناور صنعتی

پمپ کف کش صنعتی

پمپ فشار قوی

پمپ پیستونی فشار قوی

پمپ لجن کش صنعتی

پمپ توربینی صنعتی

پمپ هواده صنعتی

پمپ کارواش

 سایر محصولات : بوستر پمپ

2021:12:29
نوسازی
ارتباط با کارشناسان ناب زیست
021-8872-1092
0912-871-46-70