ماشین ظرفشویی صنعتی - قیمت و خرید

ماشین ظرفشویی صنعتی :

اگر شما می خواهید که خدمات عالی را به مشتریانی که به رستوران شما می آیند ارائه کنید حتما باید یک ماشین ظرفشویی صنعتی استفاده کنید. ماشین ظرفشویی صنعتی یا ماشین ظرفشویی تجاری به مشتریان شما این اطمینان را می دهد که تمامی ظروف استیل و نقره ایی که آنها استفاده می کنند تمیز است و تمامی میکروب و آلودگی های ظروف در دمای بالا در ماشین ظرفشویی صنعتی نابود شده اند. از این مسائل که بگذریم استفاده از ماشین ظرفشویی صنعتی باعث می گردد در روزهای شلوغ و زمانی مشتریان منتظر سرویس شما هستند مانع از شلوغی آشپزخانه و غرق شدن در ظروف کیقف مستغرق در آب می شود .

ماشین ظرفشویی صنعتی از جنس استینلس استیل 304 ساخته شده است و تمیز کردن آن بسیار آسان می باشد و وقت شما یا وقت نیورهای شما را جهت تمیز کردن آشپزخانه های صنعتی نمی گیرد .

به عنوان یک رستوران دار و صاحب آشپزخانه صنعتی می دانید بدون وجود ماشین ظرفشویی امکان ادامه کار ممکن نیست و همچنان که یکی از وسایل لازم آشپزخانه صنعتی می باشد ، یکی از وسایل ضروری آشپزخانه نیز می باشد .

ماشین ظرفشویی صنعتی یکی از دستگاه های بسیار پرکابرد می باشد که بدون آن تقریبا در آشپزخانه های صنعتی تمامی کارهای مختل می گردد و در صورت ادامه بدون ماشین ظرفشویی صنعتی هزینه های بسیاری را باید متحمل شد .

ماشین ظرفشویی صنعتی همانطور که از اسم آن مشخص است وظیفه شستن ظروف کثیف را بر عهده دارد و با استفاده از مکانیسم کاملا صنعتی شده در ظرفیت های بالا قابلیت شستن و تمیز کردن ظروف و وسایل را دارا می باشد که بسته به ظرفیت رستوران و آشپزخانه صنعتی در ظرفیت های مختلف طراحی ساخته شده است .

خرید ماشین ظرفشویی صنعتی

گروه صنعتی ناب مفتخر است به عنوان چندین سال به عنوان تولید کننده نمونه ماشین های صنعتی از جمله ماشین ظرفشویی صنعتی انتخاب شده است و با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و دانش فنی متخصصان داخلی اقدام به تولید به روز ترین ماشین های ظرفشویی صنعتی می نماید .

ما شما را با ویژگی های یک ماشین ظرفشویی صنعتی مناسب آشنا می کنیم و به شما می گوییم جهت انتخاب ماشین ظرفشویی صنعتی باید به چه نکاتی توجه کنید .

از آنجا که ماشین های ظرفشویی صنعتی یا ماشین ظرفشویی تجاری در برندهای مختلف و مدلهای مختلف در بازار وجود دارند ممکناست وقت زیادی را صرف انتخاب یک ماشین ظرفشویی صنعتی مناسب بکیند که ما در اینجا با بررسی مسائلی جهت انتخاب سریع تر ماشین ظرفشویی صنعتی کمک می کنیم.

ماشین ظرفشویی صنعتی

اولین مسئله به خاطر داشته باشید ماشین ظرفشویی صنعتی یک دستگاه الکتریکی است که در مصرف انرژی صرفه جویی داشته باشید پس در هنگام خرید حتما ابتدا مصرف برق دستگاه را بررسی کنید که این مهم را در برچسب انرژی ماشین ظرفشویی صنعتی می توانید متوجه شوید.

دومین مسئله میزان مصرف آب در ماشین ظرفشویی صنعتی است و به این مسئله حتما توجه کنید ماشین های ظرفشویی صنعتی مختلف وجود دارد و بعضا دو برابر مصرف آب آنها بیشتر است و شما باید به دنبال ماشین ظرفشویی صنعتی باشید که در سال هزاران لیتر آب کمتر مصرف می کند.

علاوه بر این دو مسئله در ماشین ظرفشویی صنعتی مدلهای مختلف ماشین ظرفشویی صنعتی نیز وجود دارند که با توجه به دو مسئله مهم شما بسته به طراحی محیط کاریتان می توانید انتخاب کنید که از جمله این ماشین های ظرفشویی صنعتی می توان به چهار مدل زیر اشاره کرد:

قیمت ماشین ظرفشویی صنعتی

 

 1. ماشین ظرفشویی صنعتی زیر کانتری یا ماشین ظرفشویی زیر کانتری
 2. ماشین ظرفشویی صنعتی نیمه اتوماتیک یا ماشین ظرفشویی صنعتی ایستاده
 3. ماشین ظرفشویی صنعتی تمام اتوماتیک یا ماشین ظرفشویی صنعتی ایستاده تمام اتوماتیک
 4. ماشین ظرفشویی صنعتی تمام اتوماتیک خشک کن دار

این تنوع در مدلهای ماشین ظرفشئویی صنعتی شما را در انتخاب ماشین ظرفشویی صنعتی مناسب بسیار کمک خواهد کرد.

چناچنچه قصد کسب اطلاعات در مورد این ماشین ظرفشویی را دارید کارشناسان گروه صنعتی ناب تمامی اطلاعات ماشین های ظرفشویی گروه صنعتی را در اختیار شما جهت تصمیم گیری قرار خواهند داد.

قابلیت تنظیم دما از جمله مسائل دیگریست که در هنگام خرید ماشین ظرفشویی صنعتی می توانید به آن دقت کنید و یا نحوه دسترسی به اجزا ماشین ظرفشویی صنعتی و یا نحوه پر و خالی شدن ماشین ظرفشویی صنعتی و یا نوع ولتاژ مصرفی ماشین ظرفشویی صنعتی و بعضی دیگر از آپشن ها که می توانند به شما در خرید ماشین ظرفشویی صنعتی کمک کنند.

گروه صنعتی ناب تولید کننده ماشین های ظرفشویی صنعتی با استاندارد ملی می باشد که در ادامه تولیدات این گروه صنعتی را به شما عزیزان معرفی می کنیم.

 1. ماشین ظرفشویی صنعتی 1200 قطعه : این ماشین ظرفشویی صنعتی با به کارگیری برترین تکنولوژی روز دنیا و با استفاده از دانش متخصصان داخلی و خارجی ساخته شده است و استفاده از قطعات و اجزا با طول عمر بالا و کاربری آسان ماشین ظرفشویی صنعتی گروه ناب را جزو برترین ماشین های ظرفشویی صنعتی در دنیا قرار داده است.

مشخصات ماشین ظرفشویی صنعتی 1200 قطعه :

 • ظرفیت ماشین ظرفشویی صنعتی نیمه اتومات : 50 سبد یا 1200 قطعه
 • ماشین ظرفشویی صنعتی نیمه اتومات ساخته شده از استینلس استیل 304 با ضخامت 1 تا 3 میلیمتر
 • کلیه لوله ها و اتصالات خارجی از جنس استینلس استیل و اتصالات خارج از مخزن آب ماشین ظرفشویی صنعتی از جنس گالوانیزه درست شده است.
 • وزن ماشین ظرفشویی صنعتی نیمه اتومات : 220 کیلوگرم
 • قدرت حرارتی ماشین ظرفشویی : 16Kw
 • توان پمپ شستشو و بارشی ماشین ظرفشویی صنعتی : 1/1Kw
 • دمای آب شستشو ماشین ظرفشویی صنعتی : قابل تنظیم تا 90 درجه سانتیگراد
 • دمای آب بارشی ماشین ظرفشویی صنعتی : قابل تنیظم بین 45-55 درجه سانتیگراد
 • سیستم شستشو و آبکشی ماشین ظرفشویی به صورت چرخشی از بالا و پایین ماشین
 • پمپ‌های مجزا ماشین ظرفشویی صنعتی جهت شستشو در دو قسمت بالا و پایین به جهت كارايي بالاتر شستشو
 • ماشین ظرفشویی صنعتی دارای المنت حرارتي استنلس استیل پرسي با جديدترين تكنولوژي و كيفيت ماندگار
 • این ماشین ظرفشویی دارای فیلتر مخصوص در داخل تانک شستشو(مجهز به سيستم تصفيه آب ويژه در داخل تانك شستشو)
 • بازگرداندن بخار و گرمای ایجاد شده به چرخه شستشو جهت بهینه سازی مصرف و ذخیره انرژی در این ماشین ظرفشویی
 • این ماشین ظرفشویی دارای عایق های نگهدارنده اتصالات حامل جریان می باشد.
 • کاربری آسان ماشین ظرفشویی صنعتی گروه صنعتی ناب جهت تعمیرات و تمیز کردن کليه قسمت هاي ماشین
 • سه برنامه شستشوي مجزا ماشین ظرفشویی صنعتی جهت هماهنگي با هر نوع شرايط كاري آشپزخانه
 • دارای کپسول تصفیه آب جهت از بین بردن املاح و رسوبات در این ماشین ظرفشویی صنعتی منحصر به فرد است.
 • عدم وجود لکه بر روی ظروف بعد از شستشو در این ماشین ظرفشویی صنعتی
 • صرفه جویی در مصرف آب و سوخت و هزینه نیروی کار در ماشین ظرفشویی صنعتی گروه صنعتی ناب
 • پردازشگر دیجیتال هوشمند بر روی بدنه ماشین ظرفشویی جهت برنامه ريزي و كنترل سيستم
 • پايه‌هاي استنلس استیل با قابليت تنظيم ارتفاع و ته پایه پلاستیک سخت
 • بدنه داخلی و حارجی توسط برآمدگی هایی تقویت و صداگیری شده است .

محصولات دیگر :

ترولی

میزکار آشپزخانه

دستگاه یخساز

پلوپز صنعتی

ماشین ظرف شویی صنعتی قیمت ماشین ظرفشویی خرید ماشین ظرفشویی صنعتی قیمت ماشین ظرفشویی صنعتی 2017:07:24
ارتباط با کارشناسان ناب زیست
021-8872-1092
0912-426-57-50