سایر کاربران از این موارد نیز بازدید کرده اند : # تجهیزات آشپزخانه صنعتی # ترولی # ماشین ظرفشویی صنعتی # یخساز # چربی گیر رستوران

تجهیزات آشپزخانه صنعتی

با توجه به طیف گسترده تجهیزات آشپزخانه صنعتی در ایران شرکتی وجود ندارد که اقدام به تولید تمامی تجهیزات آشپزخانه صنعتی مورد نیاز برای راه‌اندازی یک رستوران انجام دهد گروه صنعتی ناب زیست با افتخار اقدام به تولید تجهیزات آشپزخانه صنعتی با استفاده از دستگاه های پیشرفته و متریال درجه یک و باکیفیت نموده است ، گروه صنعتی ناب زیست در سال 88 شروع به تولید تجهیزات آشپزخانه صنعتی نموده و از سال 94 با وارد کردن تکنولوژی پیشرفته از کشور آلمان تجهیزات آشپزخانه صنعتی بسیار با کیفیت را تولید می نماید که با توجه به کیفیت این محصولات جزو صادرکنندگان تجهیزات آشپزخانه صنعتی به کشور های همسایه مانند قطر ، عمان ، بحرین ، ارمنستان و...... می باشد ،گروه صنعتی ناب زیست با تکیه به تکنولوژی پیشرفته و تجربه گران مهندسین و تکنسین های آموزش دیده خود ، محصولاتی با بهترین دوام و کمترین میزان مصرف انرژی  با خدمات نوین برای مشتریان خود ارائه می نماید .
مشتریان ما در سراسر ایران ما را یک شریک قابل اعتماد برای کسب و کار خود می دانند ما می توانیم با استفاده از راه حل های حرفه ای در بخش تولید تجهیزات آشپزخانه صنعتی ، محصولاتی با کیفیت و قابل اطمینان را برای مخاطبین خود تولید نماییم .
مشتریان محصولات تجهیزات آشپزخانه صنعتی ناب زیست از خرید تک تک محصولات صنعتی این شرکت افتخار خواهند کرد زیرا آنها به دنبال یک راه حل حرفه ای برای خرید نیاز های آشپزخانه صنعتی خود هستند و متخصصین ما این راه حل را با مشاوره رایگان به انها ارائه خواهند داد .

تجهیزات آشپزخانه صنعتی برای کم کردن هزینه های جاری و بهتر نمودن کیفیت و بهداشت بهتر غذا و همچنین برای کمک به سر آشپز و پرسنل آشپزخانه صنعتی توسط تیم تخصصی ما طراحی و تولید شده است .

برای تهیه تجهیزات آشپزخانه، ابتدا باید نوع کاربری آشپزخانه را معین کنید ، به طور مثال اگر می‌خواهیم در آشپزخانه، غذاهای سنتی طبخ کنیم باید تجهیزات آشپزخانه مناسب با رستوران را تهیه کنیم . اما اگر قرار باشد در آنجا غذاهای فست فودی پخته شوند باید تجهیزات را مناسب با غذاهای فست فود تهیه  نماییم .

بعضی از تجهیزات آشپزخانه صنعتی برای همه انواع غذاها ممکن است یکسان باشند. برای مثال می‌توان به تجهیزات برودتی و تجهیزات شست و شو اشاره کرد که این تجهیزات برای هر دو حالت آشپزخانه یکسان می باشد .

 زمانی که قصد راه اندازی یک آشپزخانه صنعتی یا  یک رستوران و یا به دنبال تبدیل آشپزخانه سنتی خود به یک آشپزخانه صنعتی هستید باید پیش از آن برای برسی دقیق نوع ، ابعاد ، وزن ، ومیزان کارآیی لوازم آشپزخانه صنعتی ، حتماً قبل از تهیه تجهیزات یک چک ‌لیست از تجهیزات آشپزخانه صنعتی مورد نیاز برای نوع آشپزخانه خود تهیه نمایید تا یک انتخاب هوشمندانه و کاملا مطابق بر نیازها ی خود در این خصوص داشته باشید و از آن جایی که لیست تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی بسیار متنوع است ، بدون گرفتن مشاوره و یا مطالعه کافی در این خصوص از کارشناسان مجرب و خبره این صنعت ، احتمالا خریدهای اشتباهی خواهید داشت .

در گروه صنعتی ناب زیست در زمینه مشاوره خرید تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی و نیز مشاوره راه اندازی از صفر تا 100 انواع آشپزخانه و رستوران سنتی و فست فود و ... فعالیت حرفه‌ای دارد و می تواند گزینه مناسبی برای مشورت و دریافت مشاوره در خصوص تجهیز نمودن محیط کسب و کار شما باشد .

برای راه اندازی یک رستوران یا فست فود، نیاز مبرم به مشاور تجهیزات آشپزخانه صنعتی خواهید داشت تا مراحل خرید تجهیزات را برای شما ساده تر و هدفمندتر سازد.

تجهیزات آشپزخانه صنعتی در یک دسته بندی کلی و به پنج  دست بندی جزعی شامل تجهیزات نگهداری (انبارداری) ، تجهیزات آماده سازی ،  تجهیزات پخت و پز ، تجهیزات آماده سازی سرو و در انتها تجهیزات شستشوی و تمیز کاری تقسیم می شوند. در قسمت پایین همین صفحه لیست محصولات و قیمت های تجهیزات آشپزخانه صنعتی قرار گرفته شده است لذا برای دسترسی به اطلاعات بیشتر در مورد هریک از محصولات فوق کلیک کرده و وارد قسمت مربوطه باشید شما کاربر عزیز در هر لحظه می توانید برای خرید و یا اسستعلام قیمت تجهیزات آشپزخانه صنعتی و یا یافتن پاسخ هر گونه سوال خود ، با کارشناسان ما تماس گرفته و به این مهم برسید .

 

به یاد داشته باشید که آشپزخانه هر رستوران و فست فود، مرکز اصلی و قلب تپنده آن است. لازم است که تمامی تجهیزات و وسایل مورد نیاز تیم آشپزی از کیفیت مطلوب و بالایی فراهم شده تا خروجی کار، کیفیت لازم را داشته باشد و با گارانتی و خدمات پس از فروش آن خاطر شما را راحت نماید ، از این جهت خرید تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی با کیفیت بالا و جنس عالی، از ضروریات راه اندازی رستوران و فست فود به شمار می‌آید

شرکت ناب زیست بزرگترین مجموعه هلدینگ تجهیزات آشپزخانه صنعتی ایران می باشد که با تولید تجهیزات آشپزخانه صنعتی با کیفیت و دریافت استاندارد های داخلی و خارجی جزو برترین تولیدکنندگان تجهیزات آشپزخانه صنعتی در ایران می باشد .

با تشکر از شما

call
ارتباط با کارشناسان ناب زیست
021-8872-1092
0912-871-46-70
0912-700-50-57