اجاق پلوپز صنعتی - اجاق پلوپز زمینی

اجاق پلوپز صنعتی - اجاق پلوپز زمینی

اگر شما برای رستوران یا آشپزخانه‌تان قصد خرید تجهیزات دارید یکی از برندهایی که در این زمینه فعالیت دارد و محصولات با کیفیت بالا و ضمانت نامه معتبر دارد گروه صنعتی ناب زیست است . این شرکت در زمینه تجهیزات آشپزخانه صنعتی  فعالیت وسیعی دارد که یکی از کالاهای این شرکت اجاق پلوپز صنعتی یا همان اجاق پلوپز زمینی می باشد ، این محصول با کیفیت و به صورتی طراحی شده تا استفاده از این مدل برای تمامی فضاها مناسب باشد.

اجاق پلوپز صنعتی تولید شده توسط گروه صنعتی ناب زیست ، در دو طرح کوره دار و بدونه کره دار طراحی و در سه مدل (دو ، سه و چهار شعله ) به بازار عرضه شده است ،جنس به کار گرفته شده برای این مدل، ورق استنسیل استیل 304 با ضخامت 1 میلیمتر است ، جنسی که برای شبکه رویه اجاق پلوپز صنعتی انتخاب شده است ،  چدن نشکن می باشد. این جنس دوام و طول عمر  این محصول را تا حد قابل توجهی افزایش داده است .

اجاقهای پلوپزی یکی از قدیمی ترین و در عین حال کاربردی ترین تجهیزات مورد استفاده در انواع رستوران ها و آشپزخانه ها، کترینگ ها و یا حتی خانه ها برای پخت انواع غذا از برنج گرفته تا انواع خورشت و یا آش و غیره استفاده می شود .

اجاق پلوپز صنعتی بصورت دو شعله و اجاق پلو پز سه شعله و یا اجاق پلو پز 4 شعله تولید می شود. هرکدام از این تجهیزات آشپزخانه صنعتی با توجه به ظرفیت و مکان آشپزخانه مورد نظر انتخاب می شوند و شما عزیزان می توانید با کسب مشاوره و ارائه اطلاعات کافی اقدام به خرید مناسب نمایید و البته با توجه به کیفیت از لحاظ قیمت اجاق گاز پلوپز زمینی نیز بهترین را تهیه نمایید. کترینگ ها ، آشپزخانه های صنعتی ، رستوران ها ، هتل ها و … از جمله مکان هایی هستند که برای رفع نیاز سیستم پخت خود این اجاق را مورد استفاده قرار می دهند.

محصول پر فروش : چربی گیر رستوران

 اجاق پلوپز

انواع اجاق پلوپز صنعتی

اجاق پلوپز صنعتی دو ردیفه ساده

اجاق پلوپز صنعتی دو ردیفه کوره دار

اجاق پلوپز صنعتی سه ردیفه ساده

اجاق پلوپز صنعتی سه ردیفه کوره دار

اجاق پلوپز صنعتی سه ردیفه کورده دار

اجاق پلوپز صنعتی چهار ردیفه ساده

اجاق پلوپز صنعتی چهار ردیفه کوره دار

ابعاد اجاق پلوپز صنعتی

اجاق پلوپز دو ردیفه : ۵۰ طول * ۵۰ عرض * ۶۵ ارتفاع ( ابعاد به سانتیمتر )

اجاق پلوپز سه ردیفه : ۷۵ طول * ۷۵ عرض * ۶۵ ارتفاع ( ابعاد به سانتیمتر )

اجاق پلوپز چهار ردیفه : ۹۵ طول * ۹۵ عرض * ۶۵ ارتفاع ( ابعاد به سانتیمتر )

ابعاد ذکر شده مربوط به هر دو مدل کوره دار و ساده می باشد که به سفارش مشتری در محل کارخانه تولید تجهیزات آشپزخانه صنعتی گروه صنعتی ناب زیست و توسط پرسنل فنی و کارشناسان این صنعت تولید می شود ، در مدل کوره دار از یک کوره با قدرتی در حدود ۲۵۰۰۰Kcal/h که از جنس چدن توپر و نشکن ایتالیایی استفاده می شود که باعث افزایش دوبرابری قدرت اجاق پلوپز گازی می گردد که البته نحوه قرار گیری کوره بر اساس محاسبات مهندسی می باشد.

 اجاق پلو پز صنعتی

اجزاء اجاق پلو پز زمینی

گروه صنعتی ناب زیست با استفاده از پیشرفته ترین تکنیک ها و ماشین آلات صنعتی اقدام به تولید انواع اجاق پلوپز صنعتی در ابعاد و اندازه های استاندارد و یا سفارشی برای مشتریان خود نموده است. اجاق پلوپز چهار پایه گروه صنعتی ناب زیست با استفاده از ورق های استنلس استیل ضد خش 304 ساخته شده است و بسته به نوع اجاق از دو تا چهار شعله مجزا بهره مند می باشد.

برای سهولت استفاده از این نوع اجاق پلوپز برای هر یک از شعله ها یک شیر جداگانه در نظر گرفته شده است که به راحتی می توانید از هر تعداد شعله مورد نظر خودتان استفاده کنید که هر کدام به قدرت حرارتی اجاق پلوپز می افزایند ، جنس شعله ها از جنس چدن توپر و نشکن می باشد و با استفاده از دستگاه های CNC ساخته شده که باعث افزایش دقت و نظم و ترتیب بیشتر آنها می گردد .

مشعل میانی اجاق پلو پز از نوع فشار قوی در نظر گرفته شده تا در صورت نیاز به سریع تر جوش آمدن آب بتوانید حرارت آن را افزایش داد. رویه این اجاق پلوپز گازی از استنلس استیل ۳۰۴ با ضخامت متناسب و استاندارد پوشانده شده که نسبت به شست و شو و زنگ زدگی مقاوم می باشد و از نظر ظاهری به زیبایی آشپزخانه شما می افزاید. تمامی لوله کشی این اجاق از استنلس استیل می باشد و در واقع از زیرکاری بسیار مقاوم ساخته شده است .

در کارخانه تولید تجهیزات آشپزخانه صنعتی به علت استفاده از ماشینالات به روز و پیشرفته روز دنیا که توسط مهندسین آلمانی طراحی و ساخته شده اند اتصالات به روش TIG با ماشین آالات فوق پیشرفته انجام می گیرد، استفاده از این دستگاه و این روش جوشکاری در ظرافت و زیبایی دستگاه بسیار تاثیر گذار می باشد و همچنین دوام و طول عمر اجاق پلوپز صنعتی گروه صنعتی ناب زیست را گارانتی می نماید.

اسکلت اجاق پلوپز گروه صنعتی ناب زیست نیز از پروفیل 30*30 و یا 40 * 40 میلی متری استنلس استیل 304 براق با ضخامت 1.5 تا2 میلی متر  در نظر گرفته شده است تا توان لازم برای وزن دیگ های بزرگ را داشته باشد.

اجاق پلوپز صنعتی در هر سه مدل  با قابلیت استفاده با گاز کپسول و شهری قابل ارائه است ، که این قابلیت به انتخاب مشتری صورت می‌گیرد.

این محصول به دلیل رعایت استاندارد های داخلی و بین المللی دارای گواهی استاندارد و نشان ملی استاندارد ایران می باشد واز همین جهت موفق به کسب برچسب مصرف انرژی با رده A شده است.

قیمت پلوپز

قیمت اجاق پلوپز صنعتی - قیمت اجاق پلوپز زمینی

استفاده از متریال مناسب در ساخت انواع اجاق پخت پلو پز صنعتی و یا اجاق پلوپز زمینی نقش مستقیم و تاثیر گذاری در کیفیت این اجاق ها دارد . عمده اجاق پلوپزها با استفاده از پروفیل های گالوانیزه در بازار ساخته می شوند ، هر چند نوع آهنی ، بعضا آلومینیومی و استیل هم وجود دارد. بصورت کلی اجاق پلوپز صنعتی را بهتر است با استفاده از ورق های استنلس استیل و پروفیل های استیل تولید کنند زیرا در برابر حرارت مقاومت بسیار خوبی دارد و خط و خش و رطوبت هم نمی تواند روی آن تاثیری بگذارد. استفاده از رنگ از هر نوعی که باشد در مجاورت حرارت مستقیم اجاق پلو پز باعث سوختن رنگ و بوی بد بخصوص در دفعات اول استفاده از آنها می شود.

تنها با یک تماس با کارشناسان ما در گروه صنعتی ناب زیست  اجاق گاز پلوپز خود را در هر ابعاد و اندازه ای که دوست دارید سفارش داده و با بهترین کیفیت و ضمانت 24 ماه و با 10 سال خدمات پس از فروش تحویل بگیرید.

محصول مرتبط : دیگ پلوپز صنعتی

2020:12:16
  1. مجید گفت:

    سلام وقت به خیر من برای استفاده توی موکب های عراق برای اربعین میخوام از این دستگاه خریداری کنم خدمات گارانتی برای کار های صادراتی به چه شکل می باشد.

نوسازی
ارتباط با کارشناسان ناب زیست
021-8872-1092
0912-871-46-70