سینک ظرفشویی - قیمت و فروش سینک ظرفشویی

سینک ظرفشویی - قیمت و فروش سینک ظرفشویی

یکی از تجهیزات شستشو در آشپزخانه  سینک ظرفشویی می باشد ، اما وقتی در رابطه به آشپزخانه های صنعتی صحبت می نماییم به طبع نوع سینک ظرفشویی مورد استفده نیز صنعتی می باشد ، گروه صنعتی ناب زیست با صابقه تولید 10 ساله ، سه لگن و سینک آبچکان دار نموده است .

امروزه سینک ظرفشوی صنعتی یکی از جمله تجهیزات ضرروی و لازم در آشپزخانه صنعتی است. در گذشته با نبود خط اتوماسیون شستشو صنعتی در کنار جوی آب و حوزچه ها شستن ظروف کثیف انجام می شده است که به مرور با مکانیزه شدن آشپزخانه های صنعتی تجهیزات شسشتو همچون سینک صنعتی یا همان سینک ظرفشویی رستورانی به وجود آمدند و کمک شایانی به بهداشت و ایمنی آشپزخانه های صنعتی کردند.

تفاوت سینک صنعتی با سایر سینک ها

سینک ظرفشویی صنعتی با مدل خانگی آن متفاوت می باشد ، تفاوت سینک صنعتی با مدل خانگی آن در ابعاد سینک و در عمق و مقاومت سینک می باشد، از آنجاکه سینک ظرفشویی رستورانی نسبت به مدل خانگی آن مورد استفاده بیشتری قرار می گیرد باید حتما از لحاظ ضخامت و مقاومت به مراتب بهتر باشد.  بسته به ظرفیت و طراحی خط اتوماسیون شستشو آشپزخانه صنعتی می توان از انواع  سینک صنعتی تولیدی استفاده کرد.

ظرفیت های مختلف سینک  صنعتی

1.سینک تک لگن صنعتی

2.سینک دو لگن صنعتی

3.سینک سه لگن صنعتی

گروه صنعتی ناب زیست اقدام به طراحی و تولید انواع سینک ظرفشویی رستورانی نموده که با توجه تکنولوژی روز دنیا که در تولید لگن های پرسی جهت تولید بهترین سینک صنعتی استفاده می شود از مرغوب ترین برند های تولید کننده اروپایی این لگن ها را خریداری و به داخل کشور وارد نموده و سپس با عملیات ماشین آلات پیشرفته برش و جوش و خم یک سینک کامل صنعتی را تولید و به بازار عرضه می کند. سینک های صنعتی در رستوران ها ، کترینگ ها ، هتل ها ، فست فودها ، آشپزخانه های صنعتی اداره جات و … مورد استفاده قرار می گیرد .

قیمت سینک ظرفشویی رستورانی

برای تعیین قیمت سینک ظرفشویی صنعتی و یا سینک ظرفشویی رستورانی باید ابتدا به نوع لگن (پرسی و یا جوشی بودن ) آن دقت نمایید و از آنجا که شرکت های کمی از سینک های پرسی (به دلیل قیمت بالای آن) استفاده می کنند، متاسفانه در هنگام استعلام قیمت سینک صنعتی به این مسئله اشاره نمی گردد ولی این مسئله تاثیر بسزایی در کارآیی سینک ظرفشویی رستورانی دارد.

انواع لگن سینک صنعتی استیل

مهمترین بخش تشکیل دهنده سینک صنعتی استیل ، نوع لگن آن می باشد که در بازار در دو نوع لگن پرسی و لگن جوشی موجود می باشد که هرکدام دارای مزایا و معایب مخصوص خود هستند، سینک ظرفشویی صنعتی با لگن پرس به دلیل نوع ساخت از زیبایی و مقاومت بیشتری نسبت به نوع جوش آن برخوردار است ولی به دلیل استاندارد بودن نمی توان به صورت سفارشی و در ابعاد دلخواه اقدام به ساخت سینک صنعتی استیل نمود که یکی از معایب بزرگ این نوع لگن می باشد.

سینک ظرفشویی

در لگن جوشی شما می توانید به اندازه دلخواه اقدام به سفارش سینک صنعتی نمایید ولی یکی از معایب بزرگ سینک صنعتی استیل جوش علاوه بر عدم زیبایی می توان به عمر کم سینک صنعتی جوشی به دلیل از بین رفتن کروم استیل در محل جوش آن اشاره کرد.

سینک ظرفشویی صنعتی استیل

برای ساخت سینک صنعتی استیل با توجه به عدم تولید لگن پرسی در ایران ابتدا لگن تمام پرسی را از کشور هایی مانند ترکیه و ایتالیا وارد می کنیم و سپس پایه سینک صنعتی استیل ساخته می شود. نمای پوششی سینک را از استنلس استیل ۳۰۴ به ضخامت ۱ تا ۱٫۵ میلیمتر پوشش می دهیم و درقسمت پایه از پروفیل های استنلس استیل ۴۰*۴۰ که توسط پروفیل استنلس استیل ۳۵*۲۵ کلاف شده است، استفاده کرده ایم که این پروفیل به وسیله چهار عدد پایه قابل تنظیم مجهز شده است. در قسمت کناری دیوار دارای لبه ایی ۵ سانتیمتری از جنس رویه به صورت خم کاری و یک تکه می باشد که باعث می گردد تا عملکرد سینک صنعتی و عملیات شستشو بهداشتی تر گردد.

سینک های تولید شده در گروه صنعتی ناب زیست توسط گروه پشتیبانی و خدمات پس از فروش این شرکت 48 ماه گارانتی می شوند تا مصرف کننده با خیال راحت سینک استیل صنعتی را از این شرکت خریداری نماید.

مشخصات سینک صنعتی تک لگن

سینک ظرفشویی تک لگن

1.اسکلت و بخشهای خارجی سینک تک لگن صنعتی تماما از ورق و پروفیل استنلس استیل ۳۰۴ خش دار ( بهترین برند های تولید کننده استیل ) با ضخامت ۱-۲ میلمیتر و جوشکاری تمام با روش تیگ (TIG ) از نوع آرگون می باشد.

2.دارای یک لگن پرسی فابریک با رویه پرسی (وارداتی )

3.چهار عدد پایه از پروفیل استنلس استیل ۴۰*۴۰ که به وسیله پروفیل استنلس استیل ۲۵*۲۵ به هم کلاف شده است.

4.دارای چهار عدد پایه قابل تنظیم

5.در سینک تک لگن صنعتی از یک طبقه مشبک با پروفیل های ۲۵*۲۵ فابریک استنل استیل در زیر لگنها بطوریکه فاصله پلها از هم ۱۰ سانتیمتر است.

6.ضلع کناری سینک تک لگن صنعتی از دیوار دارای لبه ایی ۵ سانتیمتری و از جنس رویه بصورت خمکاری و یک تکه با رویه سینک می باشد.

7.ابعاد خارجی سینک تک لگن صنعتی : ۸۰ طول * ۶۵ عرض * ۸۵ ارتفاع ( ابعاد به سانتیمتر )

8.ابعاد لگن سینک تک لگن صنعتی : ۶۰ طول * ۵۰ عرض * ۲۸ ارتفاع ( ابعاد به سانتیمتر )

9.قطر سوراخ کف سینک صنعتی : ۹ سانتیمتر

10.دارای گواهی استاندارد و نشان ملی استاندارد ایران

11.طراحی و ساخت با پیشرفته ترین و به روز ترین ماشین آلات تجهیزات آشپزخانه صنعتی

12.دارای گارانتی و خدمات پس از فروش

 مشخصات سینک ظرفشویی دو لگن صنعتی

فروش سینک ظرفوشیی صنعتی

1.اسکلت و بخشهای خارجی سینک تک لگن صنعتی تماما از ورق و پروفیل استنلس استیل ۳۰۴ خش دار ( بهترین برند های تولید کننده استیل ) با ضخامت ۱-۲ میلمیتر و جوشکاری تمام با روش تیگ (TIG ) از نوع آرگون می باشد.

2.دارای یک لگن پرسی فابریک با رویه پرسی (وارداتی )

3.چهار عدد پایه از پروفیل استنلس استیل ۴۰*۴۰ که به وسیله پروفیل استنلس استیل ۲۵*۲۵ به هم کلاف شده است.

4.دارای چهار عدد پایه قابل تنظیم

5.در سینک دو لگن صنعتی از یک طبقه مشبک با پروفیل های ۲۵*۲۵ فابریک استنل استیل در زیر لگنها بطوریکه فاصله پلها از هم ۱۰ سانتیمتر است.

6.ضلع کناری سینک دو لگن صنعتی از دیوار دارای لبه ایی ۵ سانتیمتری و از جنس رویه بصورت خمکاری و یک تکه با رویه سینک می باشد.

7.ابعاد خارجی سینک دو لگن صنعتی : ۱۵۰ طول * ۶۵ عرض * ۸۵ ارتفاع ( ابعاد به سانتیمتر )

8.ابعاد لگن سینک دو لگن صنعتی : ۶۰ طول * ۵۰ عرض * ۲۸ ارتفاع ( ابعاد به سانتیمتر )

9.قطر سوراخ کف سینک صنعتی : ۹ سانتیمتر

10.دارای گواهی استاندارد و نشان ملی استاندارد ایران

11.طراحی و ساخت با پیشرفته ترین و به روز ترین ماشین آلات تجهیزات آشپزخانه صنعتی

12.دارای گارانتی و خدمات پس از فروش

 مشخصات سینک ظرفشویی صنعتی سه لگن

سینک ظرفشویی

1. اسکلت و بخشهای خارجی سینک تک لگن صنعتی تماما از ورق و پروفیل استنلس استیل ۳۰۴ خش دار ( بهترین برند های تولید کننده استیل ) با ضخامت ۱-۲ میلمیتر و جوشکاری تمام با روش تیگ (TIG ) از نوع آرگون می باشد.

2. دارای یک لگن پرسی فابریک با رویه پرسی (وارداتی )

3. چهار عدد پایه از پروفیل استنلس استیل ۴۰*۴۰ که به وسیله پروفیل استنلس استیل ۲۵*۲۵ به هم کلاف شده است.

4. دارای چهار عدد پایه قابل تنظیم

5. در سینک سه لگن صنعتی از یک طبقه مشبک با پروفیل های ۲۵*۲۵ فابریک استنل استیل در زیر لگنها بطوریکه فاصله پلها از هم ۱۰ سانتیمتر است.

6. ضلع کناری سینک سه لگن صنعتی از دیوار دارای لبه ایی ۵ سانتیمتری و از جنس رویه بصورت خمکاری و یک تکه با رویه سینک می باشد.

7. ابعاد خارجی سینک سه لگن صنعتی : ۲۰۰ طول * ۶۵ عرض * ۸۵ ارتفاع ( ابعاد به سانتیمتر )

8. ابعاد لگن سینک سه لگن صنعتی : ۶۰ طول * ۵۰ عرض * ۲۸ ارتفاع ( ابعاد به سانتیمتر )

9. قطر سوراخ کف سینک صنعتی : ۹ سانتیمتر

10. دارای گواهی استاندارد و نشان ملی استاندارد ایران

11. طراحی و ساخت با پیشرفته ترین و به روز ترین ماشین آلات تجهیزات آشپزخانه صنعتی

12. دارای گارانتی و خدمات پس از فروش

 

 

 

2020:09:26
نوسازی
call
ارتباط با کارشناسان ناب زیست
021-8872-1092
0912-871-46-70
0912-700-50-57