مخزن آب - قیمت و فروش مخزن نگهداری سیالات

مجموعه گروه صنعتی ناب زیست تولید کننده انواع مخازن آب می باشد که در سالهای اخیر و با افزایش کم آبی لزوم استفاده از منبع آب بسیار مشود شده است از همین رو در این بین با توجه به وضع اقتصادی جامعه شرکت ناب زیست تصمیم گرفته است تا محصولات خود از جمله مخزن آب پلی اتیلن را به صورت اینترنتی به فروش برساند تا از این طریق با حذف واسطه ها بتواند قیمت تمام شده منبع آب را به حداقل برساند . برای خرید مخزن آب با شماره هایی که در وب سایت قرار گرفته شده است تماس بگیرید . تولید مخزن آب به دو صورت تکجداره و دوجداره تولید می گردد که تکجداره نیز خود شامل مخزن آب تک لایه ، دولایه و منبع آب سه لایه می باشد .

ظرفیت مخزان آب ناب زیست اعم از دفنی و غیردفنی از 1000 لیتر آغاز و تا 125000 لیتر بصورت تولید در کارخانه ادامه می باید . بیشترین فروش مخزن آب سه لایه افقی و عمودی برای شهرهای اصفهان شیراز یزد و ... می باشد . اگر قصد خرید مخازن آب به تعداد بالا را دارید و دوست دارید به قیمت کارخانه به دست شما برسد بهتر است مستقیم با کاخرانه ناب زیست تماس بگیرید و مخزن و منبع آب خود را سفارش دهید . و یا اگر قصد خرید تکی منبع آب را دارید می توانید تماس بگیرید و آدرس نمایندگی های ناب زیست رو در شهر خود جویا شوید . کارشناسان ما از شنیدن صدای گرم شما بسیار خوشحال می شوند . 

مخزن ذخیره آب

توصیه میکنیم به علت حجم بالای سفارشات مخازن پلی اتیلن آب سفارشات خود را کمی زودتر انجام دهید تا مخزن های درخواستی شما بدون تاخیر به دست شما برسد . مواد اولیه مخازن آب ما از پتروشیمی امیر کبیر خریداری میشود و با کیفیت بسیار بالا تولید می شوند . اصفهان یکی از قطب های خرید مخزن آب شرکت ناب زیست می باشد . برای اینکه از قیمت مخزن پلی اتیلن آب در اصفهان مطلع شوید با همکاران ما تماس بگیرید . امروزه استفاده از مخزن آب برای هر خانه ایی به خصوص مخزن اب در اصفهان و منبع آب در شیراز و یزد تبدیل به یکی از الزامات گردیده است و با توجه به اینکه اخباری ضد و نقیض از فروش با قیمت بالا در این شهرها به گوش می رسد . ناب زیست با فروش اینترنتی محصولات کارخانه خود قیمت این مخازن را بسیار کاهشش داده است . برای خرید مخزن آب تماس بگیرید .

مخزن آب

لیست مخزن آب ناب زیست

مخزن پلی اتیلن 10000 عمودی
مخزن پلی اتیلن 5000 عمودی
مخزن پلی اتیلن 3000 عمودی
مخزن پلی اتیلن 2000 عمودی
مخزن پلی اتیلن 1200 عمودی
مخزن پلی اتیلن 1000 عمودی بلند

 

مخزن پلی اتیلن آب

جهت خرید مخزن پلی اتیلن آب با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید . مخزن آب بعضا با نام های مخزن پلاستیکی هم شنیده میشود که البته این اصطلاح برای مخازن پلی اتیلن کاملا اشتباه می باشد چرا که پلاستیک مواد تشکیل دهنده جدایی دارد و پلی اتیلن جداست . لذا هیچگاه مخزن پلی اتیلن را با عنوان مخزن پلاستیکی به کار نبرید . 

 مقاومت مکانیکی مخازن نگهداری انواع سیالات باید متناسب با دانسیته سیال درون مخزن طراحی گردد . بطور مثال مخزنی که قرار است در عمق 5 متری زمین دفن گردد می بایست دارای مقاومت مکانیکی حداقل 20 کیلونیوتن بر متر مربع باشد تا بتواند تمامی فشارهای حاصل از خاک اطراف را تحمل نماید. در طرف مقابل چنانچه مخزن آبی می بایست در ارتفاع 3 متر از سطح زمین نصب گردد می بایست پارامترهایی در طراحی مخزن مذکور رعایت شود تا بتواند فشار وارده از درون مخزن را طوری تحمل کند که حداقل 20 سال بدون هیچ دردسری تمامی نیازهای خریدار را مرتفع نماید . 

از این مخازن برخی اوقات بعنوان سپتیک تانک پلی اتیلن نیز استفاده می شود که کاری اشتباه است.

در حالت کلی بدلیل اینکه خاک بهترین محافظ در برابر سرما و گرما ، نور خورشید و سایر تهدیدات محیطی می باشد ما پیشنهاد می کنیم مخازن نگهداری سیالات اعم از آب و یا سیالات شیمیایی و فرآورده های نفتی بصورت دفنی یا نیمه دفنی درون زمین قرار گیرند . همچنین بدیل اینکه مخزن درون خاک می تواند فشار حاصل از نیروی سایل درون مخرن را با نیروی معادل خنثی کند احتمال اوالیتی (OVALITY) در مخزن و منابع نگهداری سیالات دفنی و نیمه دفنی به صفر می رسد.

سایر محصولات پلی اتیلن ما :

مخزن پلی اتیلن

مخزن پلی پروپیلن

مخزن پلی اتیلن دفنی

سپتیک تانک

2018:05:24
ارتباط با کارشناسان ناب زیست
021-8872-1092
0912-426-57-50