ویدئو معرفی انواع مخازن اسید

همانطور که میدانید مخزن اسید یکی از مهمترین و اساسی ترین تجهیزات در صنایع مختلفی است که با صنایع شیمیایی سر کار دارند. ناب زیست بعنوان بزرگترین تولید کننده مخازن اسید استیل و پلی اتیلن در ایران امادگی دارد ضمن ارائه خدمات مهندسی بمنظور انتخاب بهترین مخزن برای ذخیره و حمل هر یک از سیالات شیمیایی (انتخاب متریال در این مورد را شاید بتوان مهمترین بخش جهت فعالیت ایمن در کنار این مواد شیمیایی خطرناک نامید)، با تولید باکیفیت ترین منابع نگهداری و حمل سیالات شیمیایی شما را در اجرای پروژه هایتان یاری نماید.

در ادامه با توجه به تخصص اصلی شرکت ناب زیست که ابتدا به ساکن فعالیت خود را با تولید لوله‌های کاروگیت سایز بزرگ آغاز نمود و در ادامه با جوش دادن عدسی به ابتدا و انتهای همین لوله‌ها نسبت به تولید قوی ترین مخازن اسید پلی اتیلنی کاروگیت اقدام نمود، ضمن نمایش و معرفی خط تولید با فیلمی کوتاه از مخازن تولید شده مطلب را ادامه خواهیم داد.

در بخش اول این فیلم انواع مخازن دوجداره پلی اتیلنی تولید شده برای نگهداری انواع اسید بصورت افقی و عمودی در محوطه کارخانه در ظرفیتهای 3 تا 100 مترمکعب و قطرهای 1.2 متر تا 3 متر و طولها و ارتفاع 1.5 تا 14 متر مشاهده می نمائید.

در ادامه دوربین به سمت سالن تولید می رود و بخش کوتاهی از خط تولید را مشاهده خواهید نمود که چگونه بدنه این مخازن ساخته می شود. در همین فیلم عدسیهایی را مشاهده می کنید که در کنار مخزن اسید روی زمین قرار گرفته است. این عدسیها بمنظور بستن سر و ته لوله‌های کاروگیت دوجداره با روش اسپرال تولید شده از پلی اتیلن صلب (High Dencity PE) و پلی پروپیلن (PP) مورد استفاده قرار می گیرند.

در ادامه فیلم، پروسه تولید بدنه مخزن اسید سفارش سازمان میادین شهرداری اصفهان با قطر سه متر و طول 13 متر را مشاهده می کنید که مهندس اخوان از همکاران این شرکت توضیحاتی اجمالی را در این خصوص ارائه می نمایند. استفاده از چند پارتیشن درون این مخازن در فواصل مختلف، بمنظور تقویت بدنه و جلوگیری از تخریب بواسطه نیروی گشتاوری سیال شیمیایی با دانسیته و درجه اسیدیته متفاوت یکی از مهمترین اقداماتی است که شرکت ناب زیست بمنظور بالا بردن ایمنی این مخازن بر خود واجب می داند که انجام دهد.

در نهایت با زوم کردن دوربین فیلمبرداری روی نحوه دوجداره کردن و جوشکاری مخازن اسید پلی اتیلنی، گروه صنعتی ناب زیست در صدد جلب توجه شما جهت اطمینان دادن به خریداران بمنظور بازدید از هر کارخانه ای است که ادعا میکند مخزن اسید تولید می نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *